Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чергова "пустишка": у МЗС РФ прокоментували звинувачення 12 росіянам у втручання у вибори в США

За словами Захарової, це звинувачення - чергова "конспіративна схема".

У МЗС Росії вважають "черговою "пустишкою", про яку швидко забудуть" звинувачення США 12 росіянам у справі втручання в американські президентські вибори 2016 року.

Про це йдеться у заяві прес-секретаря МЗС Росії Марії Захарової.

"У Вашингтоні щосили намагаються реанімувати стару "качку" про уявне "втручання РФ в американські президентські вибори 2016 року». Мовляв, саме для цього спецпрокурор Мюллер висунув звинувачення 12 особам.

За її словами, це звинувачення - чергова "конспіративна схема, якою намагаються вразити американців".

На думку МЗС Росії, твердження про незаконне проникнення в комп'ютерну мережу Демократичної партії США нічим не підкріплено.

"Мета цього вкидання - зіпсувати атмосферу перед російсько-американським самітом. Тепер впливові політичні сили США, які противляться нормалізації відносин між нашими країнами і вже 2 роки вигадують відверті наклепи, поспішають вичавити максимум з чергової "пустишки", про яку швидко забудуть", - підкреслила прес-секретар російського міністерства.

ВідеоКремль допомагав Дональду Трампу перемогти на виборах – комітет з розвідки Сенату США

Сенатори погодилися із висновками американської розвідки, опублікованими ще торік, про те, що росіяни намагалися допомогти Дональду Трампу, і натомість - очорнити Гілларі Клінтон. Комітет визнав, що кампанія впливу була особисто схвалена Путіним. Ще й додав - пропагандистські зусилля росіян були значно ширшими, аніж вважали до того. 

Кремль допомагав Дональду Трампу перемогти на виборах – комітет з розвідки Сенату США

Нагадаємо, в лютому 2018-го Міністерство юстиції США висунуло звинувачення у втручанні в вибори в США ще 13 росіянам, передає "Дождь". Це були бізнесмен Євген Пригожин, якого в США пов'язали з петербурзьким Агентством інтернет-досліджень, так званою "фабрикою тролів", а також співробітники цієї організації.

Вибір редакції