Чергові вибори президента Молдови призначені на 10 листопада

Молдова спробує ще раз обрати президента країни 10 листопада. Єдиним кандидатом на цю посаду поки що залишається лідер демократів Маріан Лупу.

Вибори президента Молдови пройдуть 10 листопада.

Таке рішення прийняв на засіданні у вівторок парламент країни.

Єдиним кандидатом на посаду глави держави поки значиться лідер демократичної партії Маріан Лупу.

Якщо 10 листопада Лупу не набере потрібної кількості голосів - 61 із 101, то через 30 днів будуть призначені повторні вибори.

Як повідомлялося раніше, вибори, намічені на 23 жовтня, були перенесені на пізніший термін. Представники опозиційної Партії комуністів Молдови вважають, що вибори президента Молдови не можуть відбутися без альтернативного кандидата.

29 жовтня парламент Молдови дозволив проводити вибори президента країни за участю лише одного кандидата, прийнявши відповідні поправки до закону про процедуру виборів президента.

Нагадаємо, що незалежно від дати проведення виборів президента Молдови правлячої коаліції не вистачає восьми голосів для обрання головою держави свого кандидата. У "Альянсу за європейську інтеграцію" в парламенті із 101 депутата - 53 депутатських мандати, а у ПКРМ - 48.

Для обрання президентом необхідні голоси не менше 61 депутата. Лідер ПКРМ Володимир Воронін заявив раніше, що партія не підтримає кандидатуру Лупу на пост президента.

Читайте також:

Парламент Молдови дозволив обирати президента з одного кандидата

У Молдові перенесуть президентські вибори на 10 днів

Вибори президента Молдови скасували через відсутність кандидатів

На пост президента Молдови претендує один кандидат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: