Черговий провал Мішкіна та Чепіги. ГРУвці не змогли приховати від журналістів елітні квартири у Москві – CIT

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перед тим, до квартири одного з них навідались журналісти, однак двері їм відчинила зовсім інша людина.

Журналісти російського телеканалу "Дождь" після встановлення справжньої особи ГРУвця Петрова-Мішкіна навідались до його квартири, однак двері їм відкрив тезко офіцера – Олександр Дмитрович Мішкін, який стверджував, що це його квартира, а сам він працює у "паливо-енергетичному секторі". Самого ж співробітника ГРУ у будинку ні він, ні сусіди не бачили.

Група Conflict Intelligence Team (СIT) встановила, що Олександр Дмитрович, найімовірніше, був підставною особою, а у квартирі насправді проживає військовий лікар Олександр Євгенович Мішкін, якого Велика Британія підозрює в отруєнні Скрипалів.

Виписка з Росреєстру свідчить про те, що квартира за адресою вул.Перекопська, 34, належить Мішкіній Надії Вікторівні та ще двом Мішкіним із по батькові "Олександрівна" (імена розслідувачі приховали, оскільки, за попередніми даними, у офіцера ГРУ Олександра Мішкіна двоє дочок, а тому вони можуть бути ще неповнолітніми).

власники квартири Мішкіна
Conflict Intelligence Team

Щоправда, це могла бути і сім’я того самого Олександра Дмитровича Мішкіна, який спілкувався із журналістами "Дождя", а тому CIT почали встановлювати зв’язок між Надією Вікторівною Мішкіною, яка є власником цієї квартири, та ГРУвцем Олександром Мішкіним. Раніше група встановила транспортний засіб офіцера ГРУ - Mercedes GL-Klasse, який йому, до речі, продав напарник з отруєння в Солсбері, полковник Анатолій Чепіга. За даними баз даних, у страховий поліс КАСКО на цей автомобіль вписана (допущена до управління) Надія Вікторівна Мішкіна. Отримавши повні дані водійського посвідчення Надії Мішкіної, розслідувачі встановили, що вона разом з ГРУвцем Мішкіним має однаковий поліс ОСАГО (ОСАЦВ), виданий страховою компанією "Согласие".

Згідно з іншими базами даних, на цей поліс зареєстрований інший автомобіль – Volvo XC90, який, за даними російських реєстрів та розслідувачів із Bellingcat, ще від 2013 року також належить співробітнику ГРУ Олександру Мішкіну.

дані автомобіля Мішкіна
Conflict Intelligence Team

За словами розслідувачів СIT, те, що офіцер ГРУ Мішкін проживає саме за тією адресою свідчать фото паспорта Мішкіна із пропискою, фото свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу Mercedes та фото самого паспорта транспортного засобу. Всюди у Олександра Євгеновича Мішкіна вказана одна адреса.

Крім цього, журналісти завітали і до квартири полковника ГРУ Анатолія Чепіги. На вході консьєрж їм повідомила, що у цій квартирі ніхто не проживає вже два роки. На виході із будинку вони також зустріли невідомого чоловіка, який, дізнавшись про мету візиту журналістів, показав їм службове посвідчення та попросив негайно піти звідти.

За даними Росреєстру, квартира Чепіги у рівних долях належить ГРУвцю Анатолію Володимировичу Чепізі, Галині Вікторівні Чепізі та двом Чепігам із по батькові Анатолійович та Анатоліївна (теж, найімовірніше, діти офіцера ГРУ). Те, що ця адреса є справжньою, свідчать також фото паспорта Чепіги із пропискою та дані паспорта Mercedes, який, нагадаємо, Чепіга продав Мішкіну.

власники квартири Чепіги
Conflict Intelligence Team

Нагадаємо, правоохоронні органи Великої Британії 5 вересня оприлюднили фото та імена осіб, підозрюваних в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки Юлії у Солсбері - ними виявились Олександр Петров і Руслан Боширов.

Після цього підозрювані дали інтерв'ю російському пропагандистському виданню Russia Today. Під час розмови вони розповіли, що начебто займаються підприємництвом, а в Солсбері їздили "як туристи", аби подивитися на пам'ятки і "відірватися".

Спільне розслідування The Bellingcat і The Insider надали підтвердження того, що підозрювані в отруєнні Скрипалів росіяни насправді - співробітники російських спецслужб. Причетність до спецслужб підтверджує низка документів, а також прямих і непрямих свідчень. Також з'ясувалось, що паспорти обох мають практично ідентичні номери.

Bellingcat знайшов у діяльності ГРУвців із Солсбері й "український слід". Вони ідентифікували справжнє ім’я одного з них – Руслан Боширов виявився полковником ГРУ, якого насправді звуть Анатолій Чепіга. Окрім цього, він воював в Україні, за що отримав звання героя Росії.

Через місяць журналісти-розслідувачі встановили справжнє ім’я другого підозрюваного - Олександр Петров виявився військовим лікарем та співробітником ГРУ Олександром Мішкіним. Він також отримав у 2014 році звання героя Росії і також, найімовірніше, за спецоперацію в Україні.

ВідеоУ справі про отруєння Скрипалів з`явився новий підозрюваний

За даними петербурзького видання "Фонтанка", 45-річний Сергій Федотов є ймовірним спільником Олександра Мішкіна та Анатолія Чепіги. Разом вони стежили за колишнім російським шпигуном Сергієм Скрипалем ще з 2014-го року. За даними видання, офіційно третього підозрюваного Британія оголосить найближчим часом.

У справі про отруєння Скрипалів з`явився новий підозрюваний

Залиште свій коментар

Вибір редакції