Черговий шпигунський скандал: Росія викрила державних зрадників

Органи ФСБ Росії висунули звинувачення в державній зраді у формі шпигунства двом росіянам - військовослужбовцю та його матері, які шпигували на користь Грузії.

Співробітники органів ФСБ РФ затримали офіцера однієї з військових частин Південного військового округу та його матір за підозрою в шпигунстві на користь Грузії.

"Органами Федеральної служби безпеки РФ за підозрою в державній зраді у формі шпигунства затримані громадяни Росії: військовослужбовець однієї з військових частин Південного військового округу старший лейтенант Алієв Давид Русланович, що, за завданням грузинських спецслужб збирав секретну інформацію про війська округу, а також його матір - Алієва Ірина Яківна, яка мала намір вивезти зібрані сином відомості до Грузії", - йдеться в повідомленні ФСБ.

Обом затриманим вже висунули звинувачення в державній зраді у формі шпигунства.

Нагадаємо, на початку листопада, у Грузії було затримано 13 осіб за звинуваченням у шпигунстві на користь Росії. Операція готувалася чотири роки - відтоді після амністії за співпрацю з іноземними спецслужбами "в МВС звернулися багато людей, і на підставі наданої ними інформації і було сплановано цю операцію". 

За повідомленням МВС Грузії, всього були затримані 15 осіб, але з двома з них були оформлені процесуальні угоди.

Як відомо, МЗС Росії назвав заяви грузинської влади про затримання 13 підозрюваних у військовому шпигунстві на користь Росії провокацією грузинського керівництва.

Читайте також:

Саакашвілі похвалив грузинські спецслужби за боротьбу з "російськими шпигунами"

У британському парламенті знайшли "російську шпигунку"

Між РФ та Іспанією розгорівся шпигунський скандал

Німеччина викрила чергового "російського шпигуна"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: