Черномирдін нічого не чув про борги ЧФ перед Україною

Посол РФ в Україні обіцяє вирішити питання з боргами російського флоту, хоча нічого про це не знає.

Посол Російської Федерації в Україні Віктор Черномирдін не знає про заборгованість підприємств Чорноморського флоту РФ перед Пенсійним фондом України.

Про це він заявив під час візиту до Чернігова.

"Звичайно, ми повинні жити за законами тієї країни, в якій знаходимося, і, якщо є таке питання, воно буде вирішене. Але я ще раз кажу - я вперше про це чую", - зазначив Черномирдін

"Можливо, це була проблема, пов'язана з якоюсь затримкою, але дійсно про це вперше чую і думаю, що питання буде найближчим часом вирішене", - відзначив посол.

Раніше офіційний представник МЗС РФ Андрій Несторенко заявив, що Росія суворо стежить за тим, щоб функціонування її Чорноморського флоту не завдавало шкоди безпеці та інтересам України.

Зазначимо, що влада Севастополя має намір звернутися до міністра оборони РФ Анатолія Сердюкова щодо зростання недоїмки підприємств Чорноморського флоту Росії до Пенсійного фонду України.

Нагадаємо, раніше міністр праці і соціальної політики України Людмила Денисова заявляла, що заборгованість підприємств ЧФ РФ перед Пенсійним фондом України складає 3 мільйони 400 тисяч гривень.

Читайте також:

До Севастополя прийде "Велике російське слово"

МЗС Росії: ЧФ не платить Україні грошей, але економіці країни це не шкодить

Уряд попросить у Росії віддати борги ЧФ

Чорноморський флот РФ заборгував Україні кілька мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: