Черномирдіна поховають 5 листопада

Віктора Черномирдіна поховають На Новодівичому кладовищі у Москві поряд з дружиною. Панахида відбудеться у п'ятницю.

Віктор Черномирдін, який помер у ніч на середу, буде похований у п'ятницю, 5 листопада, на Новодівичому кладовищі в Москві.

"На Новодівичому кладовищі поряд з дружиною післязавтра, 5 листопада", - повідомив помічник політика Євген Бєлоглазов, відповідаючи на питання журналістів.

За його словами, цивільна панахида розпочнеться о 10:00 за московським часом у п'ятницю в Колонній залі Будинку союзів. Ця інформація, додав Бєлоглазов, ще може уточнюватися.

Як повідомлялося, Черномирдін помер близько 4 години ранку (03:00 за київським часом) 3 листопада.

72-річний політик останнім часом багато хворів. Крім того, він дуже переживав смерть своєї дружини Валентини Федорівни, яка померла у березні цього року. Подружжя прожило разом майже 50 років, виховало двох синів, які подарували їм чотирьох онуків.

За попередніми та неофіційними висновками медиків, причиною смерті Черномирдіна став інфаркт міокарда, що стався на тлі важкого онкологічного захворювання і гострої ниркової недостатності. Останній тиждень перед смертю Черномирдін перебував на лікарняному.

Черномирдін обіймав посаду спеціального представника президента РФ з питань економічного співробітництва з державами - учасниками СНД. До цього він був послом Росії в Україні, а з грудня 1992 по березень 1998 року очолював уряд Росії.

Повну версію біографії Черномирдіна читайте тут

Багатьом Віктор Черномирдін запам'ятається своїми афоризмами. Найзнаменитіший з них – "хотіли як краще, вийшло як завжди". Сказано це було в 1993 році з приводу проведення грошової реформи.

Читайте також:

Смерть Черномирдіна: Росія згадує "ядерний чемоданчик" і "царське полювання"

Названа причина смерті Віктора Черномирдіна

Віктор Черномирдін: біографія та найкращі афоризми

У Москві помер Віктор Черномирдін

ВідеоПомер Віктор Черномирдін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: