Червоний хрест також припиняє свою діяльність в Газі

Міжнародний комітет Червоного хреста тимчасово припиняє свою діяльність після того, як одна з машин гуманітарної організації потрапила під обстріл. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Міжнародний комітет Червоного хреста заявив, що обстрілу піддався головний автомобіль колони санітарного транспорту, що доставляв медичну допомогу на південь Гази. В результаті інциденту одна людина отримала легкі поранення.

Представник організації переконує, що обстріл вівся силами Армії оборони Ізраїлю. Вона також повідомила про необхідність того, щоб переглянути і посилити заходи безпеки для співробітників місії.

Раніше свою діяльність в секторі Газа припинило ООН у справах палестинських біженців. Причиною для цього також став обстріл гуманітарної колони, що прямувала в Газу. В результаті обстрілу з танків загинув водій однієї з машин місії.

Також представники ООН із посиланням на свідків повідомили, що ізраїльські солдати евакуювали 110 палестинців в будівлю, яка потім було обстріляно силами Армії оборони Ізраїлю. В результаті загинули приблизно 30 людей. Ізраїльські військові заявляють, що у вказаний період армія Ізраїлю ніяких операцій на даній території не проводила.

Нагадаємо, загострення ситуації в регіоні почалося в кінці грудня, коли ізраїльська авіація початку бомбардування сектора Газа. 3 січня до анклава увійшли військовослужбовці Армії оборони Ізраїлю. В результаті операції "Литий свинець", метою якої Ізраїль оголосив припинення обстрілу своїй території палестинцями, загинули більше 700 людей, серед них більше 250 - діти.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: