Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Місія призупинена через насильство та погіршенням ситуації з безпекою в цьому районі.

Міжнародна організація «Червоний хрест» заявила, що змушена припинити доставку гуманітарної допомоги до сирійського району Східна Гута.

Про це йдеться у повідомленні Associated Press.

Зазначається, що місія призупинена через насильство та погіршення ситуації з безпекою в цьому районі.

13 січня 2018 року під час атаки сил Асада в сирійській провінції Східна Гута проти мирного населення застосували отруйний газ та повторили атаку 22 січня. Після цього держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Кремль разом із режимом Башара Асада несе відповідальність за загибель людей. Однак сирійські урядові війська продовжать наступ у Східній Гуті поблизу Дамаска, незважаючи на резолюцію Радбезу ООН, яка вимагає запровадити 30-денне перемир’я. За словами президента Сирії Башара аль-Асада, щоденне п'ятигодинне гуманітарне перемир'я, оголошене Росією, та регулярні бойові операції не суперечать одне одному. 

ВідеоАсад планує продовжити атаки на повстанців у Східній Гуті

Башар Асад упевнений, що більшість людей в Гуті хотіли б повернутися до державного управління. Наразі війська Асада та їхні російські союзники захопили вже чверть Східної Гути. У США тим часом відзначили, що попри резолюцію ООН про перемир'я, російські літаки продовжують здійснювати по 20 бойових вильотів на день.

Асад планує продовжити атаки на повстанців у Східній Гуті

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції