Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чеська туристка розповіла, як дивом вижила протягом місяця у засніжених горах Нової Зеландії

Чоловік туристки загинув через раптову заметіль.

Цілий місяць у горах Нової Зеландії проблукала чеська туристка Павлина Пізова. Вона вирушила у похід разом із чоловіком, але той загинув, і жінці довелося виживати у снігах за мінусової температури, йдеться у сюжеті ТСН.12:00.

Це мала бути весела подорож у національному парку. Досвідчені і добре підготовані чеські туристи хотіли помилуватися природою, але для них все перетворилося на жахливу пригоду - почалася заметіль, дорогою чоловік послизнувся і зірвався зі скелі.

"Він застряг у камінні, Павлина також послизнулася позаду нього і нічим не могла йому допомогти", - повідомила консул Чехії в Новій Зеландії Владка Кеннет.

27-річний Ондрей загинув на місці. Його дружина розповідає, що хотіла залишитись із чоловіком, але негода змусила її йти далі.

"Після його смерті я дві ночі провела просто неба, поки дійшла до безпечного будиночка. Нещодавно була заметіль, тож я йшла по пояс у снігу, він сховав всі позначені стежки і мені довелося шукати власний шлях", - розповіла Павлина.

Їй пощастило натрапити на хатинку місцевого доглядача. Аби потрапити всередину, жінка вибила шибку і знайшла у прихистку трохи їжі та дрова. Туристка зізнається, що подорож її геть виснажила, тож залишити безпечний будиночок вона не могла упродовж місяця.

"Я робила кілька спроб вийти з будиночка, але мій страх і погодні умови завадили мені зробити це", - продовжує Пізова.

Новозеландська поліція шукала зниклих туристів увесь місяць. Рятувальну операцію почали після того, як знайшли на парковці покинуте авто. Коли знайшли Павлину, медики констатували у неї виснаження, переохолодження та незначні травми. Тіло її чоловіка рятувальники теж вже вивезли з гір гелікоптером.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

Відео У горах Нової Зеландії знайшли туристку, яка самотужки тижнями боролась з снігами та холодом

Залиште свій коментар

Вибір редакції