Четверта серія скандального фільму про Лукашенка з'явилася в Інтернеті

У новій серії фільму відставні білоруські чиновники, спецназівці й опозиціонери розповідають кримінальні історії про Лукашенка.

В Інтернеті з'явився запис фільму "Хрещений батька-4. Остання осінь".

Фільм заснований на виступах відставних білоруських чиновників, спецназівців і опозиціонерів, які розповідають неприємні історії про президента республіки Олександра Лукашенка і створену ним систему управління державою.

"Хрещений батька-4. Остання осінь" оповідає про те, як зникали і / або раптово вмирали політичні опоненти і критики глави держави. Фільм рясніє натяками на те, що Лукашенко міг бути причетний до всіх цих подій.

Зокрема, один з героїв фільму заявив, що раніше служив у підрозділі спецназу, який займався знищенням неугодних режиму людей.

Крім того, творці фільму напряму пов'язують білоруського президента з опальним бізнесменом Борисом Березовським, якого один з героїв фільму називає "касиром" Лукашенка на Заході. Білорусію ж називають "вітчизною" Березовського, де він відчуває себе абсолютно спокійно.

Перша частина фільму "Хрещений батька" з'явилася в ефірі на початку липня 2010 року. У фільмі йшлося про причетність Лукашенка до зникнення низки його політичних опонентів.

Друга і третя частини фільму вийшли в ефір незабаром після першої серії, а в Інтернеті з'явилися ще раніше.

Після демонстрації цих фільмів відносини між керівниками Росії і Білорусії значно охололи: Лукашенко звинуватив Кремль у "безперервних грубих медійних атаках" на свою країну. У відповідь на це Москва заявила про "глухий кут" у відносинах з Мінськом.

Читайте також:

Лукашенко: ніхто не зможе розірвати відносини Білорусі і Росії

В Інтернеті з'явився ролик-викриття планів Путіна вбити Лукашенка

Лукашенко побачив російський слід у пожежі біля посольства РФ у Мінську

Лукашенко вперше прокоментував фільм "Хрещений батька"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: