Автор скандальної колонки про підрив Кримського мосту заявив про смертельні погрози на власну адресу

Він заявив, що не шкодує про власний матеріал.

Американський журналіст Том Роган, який написав скандальну колонку у виданні Washington Examiner про те, що Україні варто підірвати нещодавньо відкритий Кримський міст, оприлюднив новий матеріал, в якому зазначив, що не шкодує про власну ідею.

Фотогалерея Десятки КамАЗів і Путін-далекобійник. Як відкривали міст до окупованого Криму (13 фото)

У своїй новій публікації "Чому Путін хоче відправити мене до Чорного дельфіну" він зазначає, що єдине, що б він хотів виправити, це уточнити момент, що Кримський міст є низькорівневим та дуже довгим, завдяки чому його можна привести у непридатний стан без жертв з боку цивільного населення. "Але я все одно дотримуюсь своєї думки: якщо ви будуєте на території іншої держави без їхньої згоди, вони мають право ліквідувати вашу роботу", - підкреслив журналіст.

За його словами, така реакція з боку Росії, яка відкрила на нього кримінальну справу, пов’язана з іншими його матеріалами, в яких він писав про роботу російської пропаганди, розвідки, а також вбивства опозиціонерів Путіна.

Журналіст також розповів, що отримав близько 40 смертельних погроз на свою адресу та ще 20 щодо власної родини від російських ботів та націоналістів у Twitter. Проте він зазначив, що мав розмову з головою МЗС України Павлом Клімкіним, який запевнив його у підтримці.

Автор підкреслив, що в Росії його намагаються представити як злісного терориста, однак справжній тероризм на території України влаштовує саме РФ, нагадавши про збиття підконтрольними Росії сепаратистами малайзійського Boeing у липні 2014 року, в результаті чого загинуло 298 людей.

"Я поважаю росіян та їхню історію. Але в мене немає жодної поваги до режиму, який становить загрозу", - зазначає журналіст. Він також розповів, що за коментарем до нього звертались низка російських ЗМІ, але "я готовий говорити лише з двома російськими журналістами: Анною Політковською та Максимом Бородіним. Поспілкуюсь з ними одразу, як тільки Путін поверне їм життя".

Нагадаємо, у вівторок, 15 травня, президент Росії Володимир Путін особисто відкрив міст, який з'єднує материкову частину Росії з анексованим Кримом. На думку колумніста видання Washington Examiner Тома Рогана, Україна просто мусить підірвати Кримський міст. За його словами, він є обурливим посяганням на авторитет України як нації. Увечері, 17 травня, Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти журналіста, звинувативши його у публічних закликах до здійснення терористичної діяльності на території РФ.

ВідеоРосіяни в Криму відкрили наполовину готовий Керченський міст

Відсьогодні їхати з Росії до окупованого півострова можна наразі лише на легковиках. Вантажівки змушені почекати, поки російські фахівці дадуть висновок, що це безпечно для самої споруди. Відкриття наполовину готової переправи жваво коментують в Україні та Євросоюзі.

Росіяни в Криму відкрили наполовину готовий Керченський міст

Залиште свій коментар