Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Автор скандальної колонки про підрив Кримського мосту заявив про смертельні погрози на власну адресу

Він заявив, що не шкодує про власний матеріал.

Американський журналіст Том Роган, який написав скандальну колонку у виданні Washington Examiner про те, що Україні варто підірвати нещодавньо відкритий Кримський міст, оприлюднив новий матеріал, в якому зазначив, що не шкодує про власну ідею.

Фотогалерея Десятки КамАЗів і Путін-далекобійник. Як відкривали міст до окупованого Криму (13 фото)

У своїй новій публікації "Чому Путін хоче відправити мене до Чорного дельфіну" він зазначає, що єдине, що б він хотів виправити, це уточнити момент, що Кримський міст є низькорівневим та дуже довгим, завдяки чому його можна привести у непридатний стан без жертв з боку цивільного населення. "Але я все одно дотримуюсь своєї думки: якщо ви будуєте на території іншої держави без їхньої згоди, вони мають право ліквідувати вашу роботу", - підкреслив журналіст.

За його словами, така реакція з боку Росії, яка відкрила на нього кримінальну справу, пов’язана з іншими його матеріалами, в яких він писав про роботу російської пропаганди, розвідки, а також вбивства опозиціонерів Путіна.

Журналіст також розповів, що отримав близько 40 смертельних погроз на свою адресу та ще 20 щодо власної родини від російських ботів та націоналістів у Twitter. Проте він зазначив, що мав розмову з головою МЗС України Павлом Клімкіним, який запевнив його у підтримці.

Автор підкреслив, що в Росії його намагаються представити як злісного терориста, однак справжній тероризм на території України влаштовує саме РФ, нагадавши про збиття підконтрольними Росії сепаратистами малайзійського Boeing у липні 2014 року, в результаті чого загинуло 298 людей.

"Я поважаю росіян та їхню історію. Але в мене немає жодної поваги до режиму, який становить загрозу", - зазначає журналіст. Він також розповів, що за коментарем до нього звертались низка російських ЗМІ, але "я готовий говорити лише з двома російськими журналістами: Анною Політковською та Максимом Бородіним. Поспілкуюсь з ними одразу, як тільки Путін поверне їм життя".

Нагадаємо, у вівторок, 15 травня, президент Росії Володимир Путін особисто відкрив міст, який з'єднує материкову частину Росії з анексованим Кримом. На думку колумніста видання Washington Examiner Тома Рогана, Україна просто мусить підірвати Кримський міст. За його словами, він є обурливим посяганням на авторитет України як нації. Увечері, 17 травня, Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти журналіста, звинувативши його у публічних закликах до здійснення терористичної діяльності на території РФ.

ВідеоРосіяни в Криму відкрили наполовину готовий Керченський міст

Відсьогодні їхати з Росії до окупованого півострова можна наразі лише на легковиках. Вантажівки змушені почекати, поки російські фахівці дадуть висновок, що це безпечно для самої споруди. Відкриття наполовину готової переправи жваво коментують в Україні та Євросоюзі.

Росіяни в Криму відкрили наполовину готовий Керченський міст

Залиште свій коментар

Вибір редакції