Чи виживе світ після фінансової кризи (відео)

Глобальна економічна криза перестала бути чимось абстрактним і далеким - світ знаходиться на порозі справжньої катастрофи.

Докладніше - в сюжеті ТСН.

Йдеться вже не просто про падіння фінансових та фондових ринків - у перспективі вимальовуються масові банкрутства, безробіття та злидні.

Ще місяць тому Ісландія вважалася взірцевою країною - ООН офіційно визнав її найкращим місцем на Землі для проживання. Тепер острів, з населенням меншим, ніж у Вінниці, став першою країною-банкрутом. Якщо загальний борг країни розділити між усіма жителями, в тому числі і дітьми, то вийде, що кожен з них винен 300 тисяч доларів.

А почалося все з краху ринку нерухомості у США, який стався 15 місяців тому.

Уряди світових країн розуміють - з такою бідою боротися треба спільно, адже самотужки нічого зробити не вдасться. Лідери 43-х країн домовилися про виділення майже 4 трильйонів доларів (наглядно: 4 000 000 000 000), щоб утримати фінансові ринки від остаточного обвалу.

Втім навіть це очікуваного ефекту не дало - банківська криза переростає у промислову - виробництву вже погано, а воно падатиме, за прогнозами експертів, як мінімум ще три місяці.

Державні корпорації Росії заборгували 510 млрд. доларів - це більше, ніж сукупний капітал усіх російських банків. В умовах спаду цін на нафту повернути таку суму просто нереально. Російський уряд задумався над націоналізацією ряду корпорацій.

Що ж Україна? В той час, як, наприклад уряд Британії знижує податкове навантаження на бізнес, у антикризовому проекті Юлії Тимошенко пропонується протилежне - підвищення податків та акцизних зборів.

Ситуація в Україні погіршується ще й тим, що крім фінансової кризи тут є ще й своя власна - політична.

ВідеоЧи виживе світ після фінансової кризи?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: