Чилійських шахтарів майже врятували

Рятувальники приступають до завершального етапу операції. На завершальному етапі операції рятувальникам знадобиться допомога гірників, що перебувають в шахті.

Прохідницька установка Schramm T-130 проробила отвір діаметром 30 сантиметрів до глибини в 633 метри. Бур досяг штольні поруч з ділянкою шахти, де перебувають чилійські гірники.

Тепер рятувальники приступають до завершального етапу операції. Діаметр свердловини потрібно розширити приблизно до 70-ти сантиметрів - цього буде досить, щоб замурованих шахтарів одного за іншим підняти на поверхню за допомогою спеціальної сталевої капсули. Повідомляється, що вона буде оснащена кисневими балонами і системою зв'язку.

На завершальному етапі операції рятувальникам знадобиться допомога гірників, що перебувають в шахті. Їм належить прибирати шматки породи, яка буде падати в шахту, коли бур почне розширювати свердловину.

Згідно з останніми прогнозами, рятувальну операцію вдасться завершити на початку листопада - значно раніше, ніж передбачалося спочатку.

Тиждень тому NASA запропонувала шахтарям створити під землею комуну, щоб легше переносити перебування під землею.

Нагадаємо, аварія на глибині 700 метрів на невеликому руднику, розташованому в 50 кілометрах від чилійського міста Копіапо, сталася 5 серпня. Заблокованими під землею виявилися 32 чилійця і один болівієць.

Читайте також:

Одному із заблокованих чилійських шахтарів показали народження його дочки

У Чилі затримуються роботи з порятунку 33 гірників

Замурованим чилійським шахтарям провели електрику

Замурованим чилійським шахтарям дозволили курити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: