Чилійських шахтарів морять голодом заради порятунку

Для того, щоб всі шахтарі змогли протиснутися в капсулу (якою, наче ліфтом, їх будуть піднімати із шахти) їм прописали дієту.

Унікальна операція з визволення чилійських гірників з полону ось-ось підійде до кінця. Але для того щоб їх підняти на поверхню, рятувальники посадили шахтарів на примусову дієту. Інакше операція може провалитися.

Вся справа в способі витягу. Для того щоб дістати гірників, до них на глибину в 700 метрів прорили тунель, по якому за кожним окремо спуститься капсула, дуже схожа на одномісний ліфт. Вся заковика в тому, що діаметр капсули - всього півметра.

Самі гірники проти способу підйому не заперечують. Обурює "підземних бранців" небажання рятувальників їх годувати. Для того, щоб всі шахтарі змогли протиснутися в капсулу, їм прописали дієту. І тепер замість ситних обідів подають фрукти, проти яких бунтують шахтарі.

Нагадаємо, що 33 шахтарі виявилися заблокованими в шахті Сан-Хосе на глибині 700 метрів після аварії 5 серпня. 17 серпня вони були виявлені. Замурованим гірникам провели електрику, передають воду, їжу, ліки і листи від родичів. Шахтарям забезпечують психологічну допомогу. Після того як в шахті була покращена система вентиляції, гірникам дозволили курити.

Читайте також:

Замурованим чилійським шахтарям провели електрику

Замурованим чилійським шахтарям дозволили курити

Чилійським шахтарям, які вже місяць під землею, показали футбольний матч між Україною та Чилі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: