Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чим швидше, тим краще: Китай хоче розпочати переговори з США через торговельні розбіжності

Обом сторонам треба активно включитися в роботу.

Китай вважає, що слід якомога швидше реалізувати домовленості з торговельних розбіжностей між Китаєм і США, які були досягнуті на зустрічі голови КНР Сі Цзіньпіна і американського президента Дональда Трампа в рамках саміту G20 в Аргентині, заявив представник міністерства комерції Китаю.

Про це пише Інтерфакс.

"Обом сторонам треба активно включитися в роботу в рамках консультацій протягом 90 днів відповідно до наміченого розкладу і дорожньої карти", - сказав представник міністерства журналістам.

У відповідь на питання про те, які першочергові завдання на переговорах ставить перед собою Китай, чиновник сказав: "Китай почне з реалізації вже досягнутих домовленостей, і чим швидше, тим краще".

Як повідомлялося, Сі Цзіньпін і Дональд Трамп домовилися про те, що США не будуть з 1 січня 2019 року піднімати ввізні мита на китайські товари з 10% до 25%, про що раніше оголошував Вашингтон.

Одночасно сторони повинні за допомогою переговорів у тримісячний термін прийти до конкретної угоди. Якщо за 90 днів сторони не зможуть укласти таку угоду, то 25-процентні мита на імпортовані США з Китаю товари вартістю $ 200 млрд вступлять в силу.

Раніше в Китаї звинуватили США у "торговому буллингу" і в тому, що це змушує інші країни підлаштовуватися під позицію Штатів через введення проти них нових мит. Однак у Пекіні також і запевнили, що в будь-який момент готові сісти за стіл переговорів з приводу торговельних угод, якщо вони "будуть ґрунтуватися на взаємній повазі і рівності".

Крім торгової війни США планували розгорнути на рівні адміністрації широкий наступ на Китай, звинувативши його у ворожій діяльності проти американських компаній, викрадення інтелектуальної власності, кібератаці і втручання у вибори.

Залиште свій коментар

Вибір редакції