Чиновники завозили в Іран секс-ляльки, прикриваючись науковими цілями

Компанії, близькі до МОЗ Ірану, ввозили в країну секс-ляльки нібито для наукових цілей, а потім продавали їх на чорному ринку.

У Тегерані спалахнув грандіозний скандал. Низка іранських газет повідомили про те, що чиновники Міністерства охорони здоров'я завозили до країни секс-іграшки, які потім збували на чорному ринку.

За даними преси, представники МОЗ скористалися лазівкою в іранському законодавстві, яка дозволяє міністерству ввозити у країну манекени і навіть секс-ляльки, але винятково як "медичні посібники, призначені для проведення наукових досліджень".

Тож секс-іграшки ввозилися до країни цілком легально, однак згодом придбати їх міг кожен, хто готовий був за це платити.

Заступник міністра охорони здоров'я ісламської республіки Ібрагім Мотівеліян був змушений виступити з офіційним коментарем у пресі. Він заявив, що не може ні спростувати, ні підтвердити цю інформацію. Тим не менш до оприлюднених фактів міністерство поставилося з усією серйозністю і вже розпочало внутрішнє розслідування.

"Честь іранського народу не дозволяє імпорт і поширення подібних предметів", - заявив Мотівеліян.

Він запевнив, що якщо з'ясується, що імпортом секс-іграшок займалася одна з фірм, які працюють за ліцензією Міністерства охорони здоров'я, ліцензія буде відкликана, а проти керівників компанії розпочнуть кримінальне розслідування.

При цьому в міністерстві підкреслили, що ввезення в Іран секс-іграшок є таким же порушенням закону, як контрабанда алкоголю або наркотиків.

Читайте також:

Ахмадінежад збирається заборонити кока-колу

Ісламські ортодокси в Ірані будуть заарештовувати засмаглих дівчат

У Тегерані стратили чоловіка, який зарізав свого суперника на любовному фронті

На даху аеропорту Тегерана опинилася зірка Давида

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: