Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чіпав за лобок: у Росії три журналістки звинуватили в сексуальних домаганнях соратника Жириновського

Депутат всі звинувачення на свою адресу заперечує.

Три російські журналістки звинуватили в сексуальних домаганнях депутата "Держдуми" від ЛДПР і главу комітету з міжнародних справ Леоніда Слуцького.

Про це на умовах анонімності вони розповіли телеканалу "Дождь".

ВідеоНардепи розповіли, чи потрапляли колись у ситуації із сексуальними домаганнями

Одна з них розповіла, що Слуцький чіплявся до неї у 2017 році у своєму кабінеті, коли вона зайшла до нього, щоб задати питання з міжнародного порядку дня.

"Він притулив внутрішню частину долоні до мого лобка і провів рукою вгору. Це сталося в минулому році. Після цього я більше з ним не спілкувалася і уникаю його", — сказала вона.

Ще одна журналістка, яка працює в російському парламенті, також розповіла про сексуальні домагання з боку депутата з партії Володимира Жириновського. За її словами, вона не стала піддавати цей випадок розголосу через страх втратити можливість працювати в парламенті.

Третя журналістка, продюсер одного з телеканалів, розповіла, що Леонід Слуцький намагався поцілувати її в губи і помацати за сідниці.

"На мої смс (із запрошенням в ефір) він відповідав, що прийде в студію, тільки якщо я з ним повечеряю. Коли він прийшов на ефір, він намагався поцілувати мене в губи і помацати за сідниці", — розповіла вона.

Сам Слуцький всі звинувачення на свою адресу заперечує і пригрозив телеканалу судовим позовом.

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що нічого не чув про сексуальні домагання з боку його однопартійця.

"Вперше чую. Обов'язково з ним [Слуцьким] поговорю, дізнаюся. Але тут треба дивитися на мету. Може бути, він хоче у журналістів викликати інтерес до себе. Може бути, цим він хоче змусити: приходьте, беріть інтерв'ю", — сказав Жириновський.

Нагадаємо, міністр оборони Великобританії Майкл Феллон подав у відставку після звинувачень у сексуальних домаганнях. Феллон у своїй заяві визнав, що його поведінка в минулому не відповідає стандартам, прийнятим серед військових.  Уже колишнього міністра оборони Британії в сексуальних домаганнях звинуватила журналістка Джулія Хартлі-Брюер. Вона розповіла про інцидент, який стався 15 років тому. За її словами, Феллон кілька разів клав їй руку на коліно під час прес-конференції Консервативної партії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції