Чіпляються за шасі літака і падають під час польоту: журналісти показали моторошні кадри з Кабула

Чіпляються за шасі літака і падають під час польоту: журналісти показали моторошні кадри з Кабула

Аеропорт ім. Хаміда Карзая у Кабулі / Фото: Associated Press

Щонайменше троє людей впали з літака під час польоту та загинули, пишуть місцеві журналісти.

В аеропорту Кабула місцеві мешканці з надією покинути місто намагаються втиснутися в літак. Журналісти оприлюднили відео, як деякі вилітають, чіпляючись за шасі літака. За даними місцевих ЗМІ, щонайменше троє людей впали з літака під час польоту та загинули. 

"Катастрофа: трьох людей викинули з літака. Мешканці Кабула підтверджують мені", - написав журналіст Tolo News Muslim Shirzad.

Журналіст ізраїльського видання Kann Amichai Stein також оприлюднив відео падіння з літака і написав: "Кабул: люди, які прив'язалися до коліс літака, впали з літака".

Місцеві журналісти пишуть, що люди впали з літака на житлові будинки та загинули.

В аеропорту триває справжній хаос. Місцеві мешканці на наступний день після захоплення Афганістану талібами, намагаються втекти зі своєї країни. Літаки переповнені, але місцеві чимдужче намагаються втиснутися.

З'явилося також відео, як в аеропорту Кабула афганська молодь на двигуні американського літака намагалася залишити країну.

Нагадаємо:

  • В аеропорту Кабула, який штурмували місцеві мешканці з надією покинути місто після захоплення "Талібами", загинуло щонайменше п'ятеро осіб.
  • 67 держав і Євросоюз виступили зі спільною заявою після захоплення влади в Афганістані "Талібаном". Вони закликали залишити відкритим виїзд з країни всім охочим і висловили готовність допомагати громадянам Афганістану.

Новини світу: "Талібан" захопив Кабул – сотні людей намагаються втекти зі столиці через аеропорт

Новини світу: "Талібан" захопив Кабул – сотні людей намагаються втекти зі столиці через аеропорт

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Талібан захопив Афганістан
Наступна публікація