Число захоплених сомалійськими піратами моряків перевищило 500

Кількість взятих у заручники сомалійськими піратами моряків становить 519 осіб. Пірати використовують захоплені раніше судна для нападу на нові.

Після захоплення сомалійськими піратами грецького танкера "Полар", на борту якого знаходилися 24 члени команди, кількість взятих у заручники моряків зросла до 519 людей. Про це повідомляється в доповіді організації Ecoterra.

Крім того, за даними Ecoterra, в руках діючих в районі Аденської затоки піратів перебувають щонайменше 29 морських судів і одна баржа. Пірати використовують захоплені раніше судна для нападу на нові.

Як повідомлялося, на борту "Полар" перебувають 16 філіппінців, чотири вихідці з Чорногорії, три грека і румунів. За даними "Морського бюлетеня", танкер-продуктовози під прапором Панами прямував з Росії до Сінгапуру.

Міжнародне співтовариство намагається боротися з піратством біля берегів Сомалі, де вже майже два десятиліття немає дієздатного уряду. Ряд країн направили в район Аденської затоки і півострова Африканський ріг військові кораблі, щоб припиняти спроби захоплення вантажних суден.

Читайте також:

Україна проявила лідерство і розказала ООН, як боротись з піратами

Понад двісті українців опинилися в полоні лайнера "Дельфін"

Африканський Союз запропонував ООН організувати блокаду Сомалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: