Число жертв холери на Гаїті перевищило 1700 осіб

У дев'яти з десяти областей Гаїті епідемія холери забрала життя вже 1721 людини.

Число померлих від епідемії холери на Гаїті зросло до 1721 людини. Про це повідомило міністерство охорони здоров'я країни.

Найсильніше постраждав від лиха район Артібоніте (Artibonite) - там загинуло 760 гаїтян. У провінції Nord померло 290 осіб, у регіоні Plateau Central - 177. У Nord-Ouest зафіксовано 164 смерті, а в провінції Ouest - 285. З них 162 громадянина країни померли у столиці Порт-о-Пренс.

Смертельне захворювання поки не торкнулося лише однієї області Гаїті з десяти - Nippes.

Всього з середини жовтня симптоми холери були зафіксовані у 75 тисяч 888 осіб, 33 тисячі 485 з них були госпіталізовані, проте більшість видужали.

Точні причини епідемії поки залишаються невизначеними, проте медики зі США встановили її витоки в південній Азії.

За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я, кількість хворих на холеру може зрости до 400 тисяч осіб, оскільки Гаїті катастрофічно не вистачає коштів на боротьбу з епідемією.

Раніше ряд жителів Гаїті звинуватив непальських військовослужбовців, що знаходяться в країні у складі місії ООН, у поширенні холери: нібито солдати створили масові поховання загиблих людей біля притоку річки Артібоніте.

У столиці Гаїті досі зберігаються розгорнутими табори для частини гаїтян, близько 300 тисяч яких постраждали від руйнівного землетрусу 12 січня поточного року.

Читайте також:

ООН закликала терміново зібрати гроші для боротьби з холерою на Гаїті

Президент Гаїті оголосив спалах холери біологічною атакою на свою країну

Від холери на Гаїті загинули вже 1600 осіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: