Число жертв холери на Гаїті зросло до 643

Кількість хворих епідемією холери на Гаїті наближається до 10 тисяч, 643 людини вже загинули.

Кількість загиблих в результаті епідемії холери на Гаїті досягла 643 осіб, кількість хворих небезпечною інфекцією наближається до 10 тисяч.

На даний момент холера, спалах якої був зафіксований 20 жовтня, лютує в п'яти з десяти департаментів, в основному на півночі країни.

У західному департаменті, в якому розташована столиця країни Порт-о-Пренс, було зафіксовано 42 випадки летального результату, в самій же столиці від холери помер один хворий, госпіталізувати довелося 115 осіб.

Раніше повідомлялося про 442 жертв.

Обстановку на Гаїті ускладнив ураган "Томас", що недавно пройшов, в результаті якого, за останніми даними, загинули 20 людей, а також були зруйновані системи питного водопостачання.

Крім того, Гаїті ще не оговталося від руйнівного землетрусу 12 січня цього року, в результаті якого загинули близько 250 тисяч чоловік. До цих пір майже 1,3 млн жителів країни проживають у наметових містечках, майже не маючи доступу до елементарних побутових зручностей.

Експерти раніше висловлювали побоювання, що брак чистої питної води на Гаїті може призвести до епідемії кишкових інфекцій, таких, як холера і дизентерія. Однак, як зазначили представники Всесвітньої організації охорони здоров'я, епідемія холери почалася в тих районах Гаїті, які стихія не зачепила. На даний момент лікарі припускають, що холера була занесена з Південної Азії миротворцями з Непалу.

Читайте також:

Епідемія холери досягла столиці Гаїті

Жертвами урагану "Томас" на Гаїті стали 20 людей, 6 тисяч постраждали

Президент Гаїті оголосив спалах холери біологічною атакою на свою країну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: