Число жертв холери на Гаїті зросло до 643

Кількість хворих епідемією холери на Гаїті наближається до 10 тисяч, 643 людини вже загинули.

Кількість загиблих в результаті епідемії холери на Гаїті досягла 643 осіб, кількість хворих небезпечною інфекцією наближається до 10 тисяч.

На даний момент холера, спалах якої був зафіксований 20 жовтня, лютує в п'яти з десяти департаментів, в основному на півночі країни.

У західному департаменті, в якому розташована столиця країни Порт-о-Пренс, було зафіксовано 42 випадки летального результату, в самій же столиці від холери помер один хворий, госпіталізувати довелося 115 осіб.

Раніше повідомлялося про 442 жертв.

Обстановку на Гаїті ускладнив ураган "Томас", що недавно пройшов, в результаті якого, за останніми даними, загинули 20 людей, а також були зруйновані системи питного водопостачання.

Крім того, Гаїті ще не оговталося від руйнівного землетрусу 12 січня цього року, в результаті якого загинули близько 250 тисяч чоловік. До цих пір майже 1,3 млн жителів країни проживають у наметових містечках, майже не маючи доступу до елементарних побутових зручностей.

Експерти раніше висловлювали побоювання, що брак чистої питної води на Гаїті може призвести до епідемії кишкових інфекцій, таких, як холера і дизентерія. Однак, як зазначили представники Всесвітньої організації охорони здоров'я, епідемія холери почалася в тих районах Гаїті, які стихія не зачепила. На даний момент лікарі припускають, що холера була занесена з Південної Азії миротворцями з Непалу.

Читайте також:

Епідемія холери досягла столиці Гаїті

Жертвами урагану "Томас" на Гаїті стали 20 людей, 6 тисяч постраждали

Президент Гаїті оголосив спалах холери біологічною атакою на свою країну

ВідеоЧисло жертв холери на Гаїті зросло до 643

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: