Число жертв масового вбивства на Філіппінах досягло 46 людей

Тіла ще 11 убитих були виявлені в братській могилі на схилі пагорба на острові Мінданао.

Філіппінські поліцейські в ході пошукової операції на півдні країни виявили тіла ще 22 людей, викрадених бойовиками в понеділок, 23 листопада. Загальна кількість убитих досягла 46 людей.

Як заявив представник поліції Джозефіни Каталунья, 11 тіл були виявлені вдень при обстеженні території. Тіла ще 11 убитих були виявлені в братській могилі на схилі пагорба на острові Мінданао вже перед заходом сонця.

Раніше президент Філіппін Глорія Макапагал-Аройо ввела надзвичайний стан у ряді районів на півдні країни. Туди терміново перекидаються підрозділи поліції армії для пошуку заручників і переслідування убивць.

Прихильники кандидата на пост губернатора провінції Есмаеля Мангундадату в кількості приблизно 50 чоловік перевозили реєстраційні документи для майбутніх у наступному році виборів. Вони пересувалися на трьох автомобілях. До складу конвою входили журналісти, політики і прихильники кандидата.

На них напали бойовики приватної армії нинішнього глави провінції Андаля Ампатуана. У перший день влада виявила тіла 24 вбитих, багато хто з них були обезголовлені. Слідчі повідомили журналістам, що постріли робилися з близької відстані, а багато тіл закопані поспішно і неглибоко. Їх знаходили буквально через кожні дві години пошуків.

Поки точно невідомо, скільки заручників ще знаходяться в руках бойовиків і чи всі з них загинули. Відомо, що серед вбитих впізнали і дружину кандидата в губернатори. Національна спілка журналістів заявила, що в передвиборному конвої перебували 10 журналістів. Поки що нікого з них живим не виявлено.

На півдні Філіппін виборча кампанія часто супроводжується кровопролиттям, оскільки центральний уряд не в змозі контролювати цю частину країни. За владу в цих районах борються різні клани, що мають свої приватні армії, і повстанські угруповання.

Читайте також:

Вибори на Філіппінах: більш ніж 40 людям відрубали голови

На Філіппінах бойовики викрали і вбили понад 20 осіб

На Філіппінах оголошено надзвичайний стан у зв'язку з вбивством заручників

ВідеоРізанина на Філіппінах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: