Число жертв землетрусу на Гаїті перевищило 200 тисяч осіб

В це число не включені жертви стихійного лиха, які все ще залишаються під руїнами будинків, і ті, що були поховані родичами.

На Гаїті кількість загиблих внаслідок потужного землетрусу, тіла яких поховані спеціальними бригадами, перевищила 200 тисяч людей. Як повідомив гаїтянський прем'єр-міністр Жан-Макс Бельрів, в це число не включені жертви стихійного лиха, які все ще залишаються під руїнами будинків, і ті, що були поховані родичами.

Бельрів оприлюднив ці відомості на засіданні Сенату Гаїті, яке було присвячене наслідкам землетрусу. На ньому прем'єр-міністр вказав на необхідність внесення змін в структуру уряду, тому що в нинішньому вигляді він не може здійснювати ефективну роботу з подолання наслідків лиха.

"У нинішній ситуації потрібно сформувати кризовий уряд з внесенням змін у функції міністрів або залишити кабінет в тому ж вигляді і створити Національний кризовий комітет", - сказав Бельрів.

Він закликав членів Сенату терміново розглянути цю пропозицію, тому що вона є надзвичайно важливою в нинішній ситуації.

Прем'єр Гаїті на засіданні уряду розповів про першочергові завдання, які вже виконані, і ті, які все ще стоять перед виконавчою владою після удару стихії. Він, зокрема, визнав, що до цих пір не вдалося налагодити ефективну координацію у наданні гуманітарної допомоги населенню.

Нагадаємо, за даними ООН, розмір допомоги, яка була обіцяна або вже передана зруйнованому землетрусом Гаїті, становить у фінансовому еквіваленті 2,02 млрд доларів.

Як відомо, землетрус магнітудою 7 стався на Гаїті 12 січня. Для надання допомоги потерпілим і пошуку людей, які опинилися під завалами на Гаїті прибули рятувальники і лікарі з десятків країн світу.

Число осіб, яких витягли живими з-під завалів на Гаїті міжнародні команди рятувальників, становить близько 133 людей, що вже є рекордним показником для такого роду операцій після землетрусів у великих містах.

Читайте також:

Затримані 10 американців, які незаконно вивозили дітей з Гаїті

На Гаїті врятували дівчину, яка провела під завалами 15 днів

З лікарень Гаїті торговці "живим товаром" крадуть дітей

На Гаїті голодують два мільйони людей, мільйон стали біженцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: