Член екіпажу зняв на відео життя круїзного лайнера, де є один заражений коронавірусом українець

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

70 осіб є носіями коронавірусу.

Один громадянин України офіційно є інфікованим на коронавірус. Офіційно факт підтверджено на борту круїзного лайнера Diamond Princess, закритого на карантин у Японії. Про це повідомляється у сюжеті ТСН.Тиждень.

Поки лікарі устигли оглянути більше 300 пасажирів лайнера. Вірус виявили у 70 осіб. Один із членів екіпажу, українець Тарас Філіппов розповів, що двоє з громадян України уже добу не виходять зі своїх кают – мають кашель і температуру.

"Люди з температурою чекають на свою чергу. Вони просто хворі, їм роздають парацетамол. Зараз у все більше і більше людей почали проявлятися симптоми. Якщо раніше цього не було помітно, то зараз вже дуже, серед них і українці", - повідомив він.

Лайнер вирушив у двотижневу морську мандрівку з Йокагами 21 січня і зупинявся в кількох портах Японії, В’єтнаму, Тайваню і Гонконгу. 3 лютого мав повернутися назад. Та поблизу порту їх зустріла охорона. З'ясувалось, ще у Гонконгу одному із пасажирів стало кепсько, його шпиталізували й виявили вірус. Гонконгська влада про це повідомила японську, тому в порту Йокагами на мандрівників чекав неприємний сюрприз - відмова у в’їзді. Згодом таки дозволили пришвартуватися.

Українець Тарас Філіппов зняв кадри з лайнера, аби показати на що перетворився круїз ще донедавна повний веселощів. Усі пасажири закрилися у своїх каютах, ходить лише персонал у масках та лікарі у білих комбінезонах, який розносить їжу й дезінфікують зали. Допоки Тарас знімав це відео, його кілька разів зупиняли медики, аби переконатися, що він не пасажир, який порушує карантин, а член екіпажу - який за певних умов має право пересуватися. "Раз на два дні приблизно ми виходимо в море, щоб оновити воду, щоб вона була чиста. 12 годин ми були в морі, дрейфували", - додав він.

Китайський коронавірус змінює світ просто на наших очах. Страх перед вірусом-убивцею в Італії пробуджує небезпечну хвилю расової ворожнечі. По усій країні закриваються китайські ресторанчики, магазини, людей із азійською зовнішністю на вулицях обходять стороною. "Ця ворожість гірша усякого вірусу. Мені так шкода від того, шо це відбувається. Дуже хочу, аби це минулося якнайшвидше", - сказала 61-річна мешканка Італії Франческа Маммоло.

Попри усі санітарні та гуманітарні заходи, кількість хворих щодня лише зростає. Із Китаю масово евакуйовують іноземців. Усіх ізолюють на карантин туди, куди навряд чи захочеться дістатися самим. Так, базу на острові Різдва посеред індійського океану використовують австралійці за кількаметровою огорожею по два тижні – доки триває інкубаційний період – тримають сотні людей. Та навіть цього центру, як виявилося, замало. Ще один облаштують вже у таборі поблизу закинутої гірничої шахти.

Американці для евакуйованих підготують щонайменше десять військових баз. Охороняють держави від коронавірусу й свої морські кордони. У відкритих водах велетенських лайнерів чи маленьких кораблів дрейфує вже здесяток. На землю не пускають жодного пасажира та члена екіпажу, допоки вони не пройдуть медогляд. На одному із них поблизу берегів японського міста Йокогама є 25 українців. Тести показали, що один із них уже точно інфікований убивчим коронавірусом. Інших просто ще не тестували. Усі вони - члени екіпажу круїзного лайнеру, на борту якого майже 3700 людей. Корабель уже перетворився на смертельну примару із фільму жахів.

Тиждень ніхто із пасажирів не може вийти на берег. Через карантин не дозволяють виходити з кают.

Відео В одного українця, який є членом екіпажу круїзного лайнера в Японії, виявили коронавірус

Китайський короновірус вперше виявили в українця на круїзному лайнері в Японії. Від смертоносного вірусу з Китаю станом на 9 лютого померли 814 хворих. Інфекцію підхопили понад 37 тисяч людей. Вірусу вже присвоїли нову тимчасову назву: "Нова коронавірусна пневмонія". Кореспондентка ТСН.Тижня дістала ексклюзивну інформацію з борту круїзного лайнера, закритого на карантин в Японії.      

В одного українця, який є членом екіпажу круїзного лайнера в Японії, виявили коронавірус

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 130 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції