Члени НАТО обговорили завчасну підготовку до санкцій та можливість законодавчого регулювання соцмереж

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Парламентській Асамблеї НАТО також звернули увагу на необхідність підвищення прозорості політреклами.

Членам НАТО варто завчасно підготуватися до вжиття заходів у відповідь на іноземне втручання у внутрішні демократичні процеси.

Таку рекомендацію зроблено у проекті резолюції Парламентської асамблеї НАТО “Захист виборів у Альянсі”, - пише Укрінформ.

“Асамблея закликає уряди та парламенти держав-членів НАТО погодити справжні і можливі до застосування наслідки у випадку іноземного втручання, якими можуть бути, наприклад, юридичні дії чи санкції”, - йдеться у проекті резолюції, остаточне голосування по якій відбудеться сьогодні.

Держави-члени НАТО закликають розглянути можливість законодавчого регулювання соціальних мереж.

“Асамблея заохочує уряди та парламенти держав-членів НАТО продовжувати вивчати, як і чи можливо регулювати активність у соціальних медіа або соцмедійні компанії загалом з метою недопущення іноземного втручання у демократичні процеси”, - стверджується у документі.

У Парламентській Асамблеї НАТО також звернули увагу на необхідність підвищення прозорості політреклами.

“Асамблея закликає придивитися до того, як підвищити прозорість політичної реклами у соціальних медіа та чи можна взагалі заборонити оплачену з-за кордону політичну рекламу в соцмережах”, - зазначається у проекті.

ВідеоЄС може внести причетних до організації псевдовиборів на Донбасі до списку санкцій

Причетним до організації незаконного голосування на окупованих територіях заморозять рахунки та заборонять в'їзд до ЄС. Нині у санкційному переліку 155 осіб і 44 компанії. Поповнитися новими обличчями він може вже наступного понеділка, коли у Брюсселі зберуться міністри закордонних справ країн Євросоюзу.

ЄС може внести причетних до організації псевдовиборів на Донбасі до списку санкцій

Нагадаємо, що Україна представила на засіданні ПА НАТО доповідь про зв'язки Росії з ісламськими терористами

Залиште свій коментар

Вибір редакції