Члени руху Наши прирівняли Ходорковського і найстарішу російську правозахисницю до фашистів

У Росії голову Московської Гельсінкської групи Людмилу Алексєєву, президента Грузії, колишнього главу ЮКОСа Ходорковського і журналіста Миколу Сванідзе прирівняли до фашистів.

На молодіжному форумі "Селігер-2010", який проводиться під егідою Федерального агентства у справах молоді, голову Московської Гельсінкської групи Людмилу Алексєєву, президента Грузії Михайла Саакашвілі, колишнього главу ЮКОСа Михайла Ходорковського і журналіста Миколу Сванідзе прирівняли до фашистів.

Як повідомляє джерело, в таборі руху "Наши" висить плакат "Тут вам не раді". Перед плакатом на вкопаних у землю палицях висять 13 пластикових голів у головних уборах з фашистською символікою. Замість осіб фотографії Людмили Алексєєвої, Михайла Саакашвілі, Михайла Ходорковського і Миколи Сванідзе.

Алексєєва прокоментувала цей інцидент тим, що за такі дії ображатися на молодіжний рух "Наши" немає сенсу. Людмила Алексєєва не планує подавати до суду на організаторів цієї акції.

"У нормальній демократичній державі громадські фігури не дозволяють собі обурюватися критикою, навіть хамською", - сказала правозахисниця.

Нагадаємо, 19 липня Людмила Алексєєва заявила, що московська влада знову заборонила представникам російської опозиції, а також правозахисникам зібратися 31 липня на Тріумфальній площі в центрі Москви, щоб провести мітинг на захист 31-ї статті Конституції РФ.

Як відомо, російська опозиція вже кілька разів подавала заявку на проведення мітингу в центрі Москви, але регулярно отримувала відмову. 31 травня міліція силою розігнала мітинг незгодних, що викликало великий суспільний резонанс.

Читайте також:

82-річну російську правозахисницю вдарили по голові під час покладання квітів у Москві

ФСБ Росії надали право саджати за ґрати "неслухняних" громадян

Російських правоохоронців зобов'яжуть доносити одне на одного

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: