Чоловік Бурджанадзе роздавав під Суспільним телебаченням бейсбольні біти

У МВС Грузії є відеозапис того, як Бадрі Біцадзе роздавав опозиціонерам бейсбольні біти.

МВС Грузії звинувачує Бадрі Біцадзе - чоловіка екс-спікера парламенту і лідера опозиційної партії "Демократичний рух - єдина Грузія" Ніно Бурджанадзе - в роздачі бейсбольних біт опозиціонерам.

МВС Грузії розповсюдило відеоматеріали, де зафіксовано, як декілька десятків чоловіків, присутніх на місці проведення акції опозиції в будівлі Суспільного ТБ в Тбілісі, тримають в руках дерев'яні палиці. Серед них знаходиться Біцадзе.

На кадрах видно, як учасники акції дістають біти з багажника джипа "Toyota Prado" чорного кольору, деякі з активістів опозиції обв'язують рукоятки палиць матерією та ізоляційною стрічкою. "Встановлені біля телебачення камери відеоконтролю зафіксували кадри, на яких видно, як один з лідерів опозиції Бадрі Біцадзе роздає учасникам акції біти", - сказано в коментарі МВС Грузії.

При цьому вказано що відеозйомка була вироблена в ніч на 24 квітня о 01.13. За повідомленням Першого каналу суспільного телебачення Грузії, який продемонстрував запис, вночі Біцадзе, разом зі своїм сином під'їхав на джипі до будівлі ТБ і роздав трьом десяткам прибічникам опозиції біти. У ефірі ТБ були показані кадри, на яких видно як Біцадзе йде від джипа, тримаючи в руках палицю, разом з активістами опозиції. Зйомка супроводжувалася коментарями провідного Першого каналу.

Перший канал також показав кадри, де видно, як на місці проведення акції в телебачення в "клітках" опозиції (зроблених зі залізних рам і обтягнутих канатами та поліетиленом) і на тротуарі, лежать складені невеликими горами бита на шматки цегла.

У партії Бурджанадзе "Демократичний рух - Єдина Грузія" поки ніяк не коментують матеріал, поширений МВС Грузії.

Нагадаємо, грузинська опозиція з 9 квітня проводить в Тбілісі акції з вимогою відставки президента Михайла Саакашвілі.

Ввечері 22 квітня опозиція встановила більше десятка кліток - імпровізованих тюремних камер навколо будівлі держканцелярії, де проводяться засідання уряду, розташований апарат прем'єра і офіси держміністрів.

Акція "місто кліток" за задумом лідерів опозиції символізує "перетворення Грузії в поліцейську державу".

Читайте також:

Грузинська опозиція залишила Саакашвілі без вечері

Грузинська опозиція відкрила "сезон полювання" на Саакашвілі

Опозиціонери "виселили" грузинський парламент

Грузинська податкова виставила Бурджанадзе штраф на мільйон доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: