Чоловік в одязі з написом "Чечня" влаштував побоїще на очах охорони московського ТЦ

Люди кавказької завнішності били відвідувачів ТЦ, а охорона не втручалася, тільки після всього попросила хуліганів покинути приміщення.

Молодий чоловік, одягнутий у футболку з написом "Чечня", затіяв бійку з поножовщиною в торговому центрі на південному заході Москви. Правоохоронці розслідують обставини досить мляво.

Кривава бійка сталася 30 квітня приблизно о 22:20 (21.20 за Києвом) на другому поверсі в ресторанному залі торговельного центру "Калузький", що на Профспілковій вулиці. Бійку затіяли п'ятеро осіб, серед яких виділявся чоловік в чорній майці з написом "Чечня" на спині.

Вже вночі міліціонерам вдалося затримати двох хуліганів, які брали участь у бійці. Ними виявилися Асіф Ібрагімов і Талгат Малакурбанов.

За свідченнями очевидців, задерикуватий чоловік у майці "Чечня" так приставав до трьох молодих людей, які по вигляду були схожі на студентів. Зав'язалася бійка, в якій взяли участь четверо чи п'ятеро супутників "чеченця".

У ході бійки призвідник бійки вихопив ніж і поранив кількох відвідувачів торгового центру, які намагалися зупинити побоїще. У цей час його спільники били відвідувачів "Калузького" стільцями. А один з потерпілих був важко поранений в область селезінки.

При цьому охорона ТЦ "Калузький" вела себе підозріло - сек'юріті перемовлялися по рації і не втручалися в ситуацію. Більш того, після побоїща в ресторанному залі, коли свідки викликали міліцію, охорона миролюбно попросила людину в майці "Чечня" і його спільників "покинути приміщення", навіть не спробувавши їх затримати. У свідків різанини склалося враження, що хулігани -"кавказці" і охоронці могли бути знайомі.

Міліція приїхала за викликом хвилин через п'ятнадцять. А швидка допомога з'явилася на місці трагедії через півгодини.

Наряд міліції неспішним кроком підійшов до тяжкопораненого 29-річного чоловіка, але не надав йому жодної першої допомоги, хоча це входить в обов'язок співробітників МВС. Працівники ТЦ "Калузький" (служба охорони) також не спромоглися допомогти пораненому.

Нарешті, бригада швидкої допомоги забрала постраждалого. Зараз за його життя борються лікарі 64-ї МКЛ. І лише після цього на місці злочину з'явилася якась бригада "швидкого реагування" в бронежилетах і касках. За відсутністю призвідників різанини вони почали опитувати двох друзів постраждалого чоловіка.

У результаті у всіх свідків цієї різанини залишилося враження цілковитої безнадії. Як вони кажуть: "У цій країні на допомогу ніхто не прийде".

Читайте також:

Араби жорстоко побили футболістів "Челсі"

В Луганську двадцять студентів-іракців порізали п'ятьох українців

У Китаї чоловік зарізав 18 дітей початкової школи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: