Чоловік, який захопив заручників у Віргінії, здався поліції

Поштове відділення та прилегла до нього територія були оточені поліцією, а мешканці розташованих поряд будинків евакуйовані.

Чоловік, який протягом семи годин утримував заручників у поштовому відділенні міста Вітвілль (Wytheville), штат Віргінія, здався поліції. Мотиви вчинку й особа людини, яка захопила заручників, поки не відомі.

Кілька людей були взяті в заручники в Вітвіллі - місті з населенням 8 тисяч осіб - в середу, 23 грудня, о 14:30 за місцевим часом людиною, яка пересувалася в інвалідному візку.

Поштове відділення та прилегла до нього територія були оточені поліцією, а мешканці розташованих поряд будинків евакуйовані. ЗМІ дізналися лише про одну висунутому їм вимогу - привезти піцу.

Відразу ж після того, як стало відомо про подію у Вітвіллі, повідомлялося, що в заручниках опинилися п'ять осіб - троє службовців та двоє відвідувачів. Проте, повідомляє CNN, пізніше місцева влада заявила, що мова йде про меншу кількість заручників.

Також повідомлялося, що в чоловіка, який утримував заручників, при собі був вибуховий пристрій. Ще одну саморобну бомбу він залишив в автомобілі, припаркованому біля поштового відділення. За даними CNN, ця інформація не підтвердилася.

Читайте також:

У США озброєний чоловік захопив заручників у будівлі пошти

В Омську озброєний курсант-танкіст захопив чотирьох заручників

Французький школяр спланував розстріл своїх вчителів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: