Чоловік, який захопив Міноборони Естонії, був активістом російської громади

57-річний юрист мав фінансові проблеми, а також активно виступав проти дискримінації російськомовної громади.

ЗМІ повідомляють, що у 57-річного юриста, який відкрив стрілянину в будівлі Міністерства оборони Естонії, а потім наклав на себе руки, були фінансові проблеми, а також він активно виступав проти дискримінації російськомовного населення.

Як повідомлялося, Драмбян був активним членом Об'єднаної лівої партії Естонії (ОЛПЕ), що виражає інтереси частини російської громади.

"Я був з ним не дуже добре знайомий, але знаю, що в нього були фінансові проблеми. Він не міг виплатити лізинг за розбитий автомобіль і банк виставив його квартиру на примусовий продаж. Можливо, що ці проблеми могли штовхнути його на такий вчинок", - сказав однопартієць Драмбяна, що попросив не називати його прізвища.

За його словами, драма могла мати і політичну складову. Драмбян активно виступав на зборах російської громади з критикою естонської влади, вважаючи, що російськомовне населення Естонії зазнає дискримінації.

"Адже він пішов саме в Міноборони, можливо щоб зустрітися особисто з міністром Мартом Лааром, який вважається одним з ідеологів дискримінаційної політики стосовно російськомовного населення", - сказав член ОЛПЕ.

Озброєний 57-річний Карен Драмбян вдень 11 серпня увірвався до будівлі Міноборони Естонії і під час конфлікту з охороною почав стріляти з пістолета.

Глава Міноборони Март Лаар повідомив, що у нападника було два пістолети, близько ста патронів, сумка з димовими шашками і вибуховими пакетами, протигаз.

Спочатку повідомлялося, що злочинець був захоплений, потім з'явилися офіційні повідомлення, що зловмисник наклав на себе руки, а ще пізніше, що був знищений в ході операції спецназу.

Читайте також:

Стрілянина в сирійському місті Хама: більше 95 загиблих

ВідеоВ Естонії чоловік, який вчинив стрілянину, покінчив з собою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: