Чоловіка Ніно Бурджанадзе ув’язнили на два місяці

Чоловік Бурджанадзе Бадрі Біцадзе отримав два місяці в'язниці за напад на поліцейських в Тбілісі.

Тбіліський міський суд в середу 1 червня засудив до двох місяців ув'язнення колишнього шефа прикордонної поліції Грузії Бадрі Біцадзе, після того як його дружина, лідер опозиційного "Народного зібрання" Ніно Бурджанадзе відмовилася платити за нього заставу.

"Як повідомила Ніно Бурджанадзе, їй зателефонував адвокат чоловіка, Васо Самушія, який повідомив про рішення", - заявив представник прес-служби "Народного зібрання".

У середу вранці суд назвав суму застави - 60 тисяч доларів.

Кілька днів тому Бурджанадзе заявила, що не заплатить заставу за свого чоловіка, обвинуваченого в нападі на поліцейських під час акцій протесту в Тбілісі. 

"Чому це держава така милосердна до мене чи моєї родини?... У стількох затриманих немає можливості заплатити заставу, а мій чоловік - особливе виключення? Це не благородство влади... Я не піду на такі методи і нізащо не платитиму застави", - сказала Бурджанадзе.

Вона також стверджувала, що місцезнаходження чоловіка їй не відоме, його мобільний відключений. "...Щодо його подальших дій, то він вирішуватиме сам, адже він самостійна людина", - зазначила вона.

При цьому Бурджанадзе заявила, що бачить певну небезпеку для Бадрі Біцадзе, в тому числі, не виключає спроб його вбивства.

За даними західних ЗМІ, за час народних заворушень у країні загинули кілька сотень людей.

Читайте також:

Бурджанадзе заявила, що навіть загибель чоловіка не зупинить її боротьби

Чоловіка Ніно Бурджанадзе звинуватили в організації безладів у Грузії

Грузинська опозиція оголосила про початок революції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: