Чоловіка Ніно Бурджанадзе звинуватили в організації безладів у Грузії

Чоловіка Ніно Бурджанадзе Бадрі Біцадзе генпрокуратура звинуватила в організації масових безладів грузинської опозиції та нападах на поліцію.

Генпрокуратура Грузії звинуватила Бадрі Біцадзе, колишнього шефа прикордонної поліції Грузії, чоловіка екс-спікера парламенту Ніно Бурджанадзе в організації незаконної збройної групи та нападах на поліцейських.

Як заявив заступник головного прокурора Давид Сакварелідзе, звинувачення були висунуті на підставі свідчень генерала у відставці Гії Учава і п'яти свідків. Також слідство має в своєму розпорядженні відео та аудіозаписи.

Прокуратура клопотатиме перед Тбіліським міським судом про застосування до Біцадзе застави в якості запобіжного заходу.

Стаття, за якою обвинувачується Біцадзе (протистояння, загроза або насильство по відношенню до захисників громадського порядку або інших представників влади, здійснене групою) передбачає позбавлення волі на термін від 4 до 7 років.

Нагадаємо, в ніч на 26 травня загони грузинського спецназу витіснили з проспекту Руставелі учасників акції Народних зборів, що блокували територію перед будівлею парламенту. У ході розгону мітингу опозиції застосовувалися водомети, гумові кулі, був пущений газ.

Розгін опозиціонерів вирішили провести після того, як було проігноровано попередження мерії про закінчення терміну акції - відповідну заявку опозиційне об'єднання подавало, відповідно до правил, до міської адміністрації, позначивши строки акції з 21 по 25 травня.

Раніше Ніно Бурджанадзе заявила, що активістів опозиції, затриманих на мітингу в Тбілісі, жорстоко б'ють.

Читайте також:

Саакашвілі: у Москви "кишка тонка" влаштувати у Грузії арабську революцію

У МВС Грузії є запис розмови Бурджанадзе про організацію революції

Саакашвілі побачив у акціях опозиції "руку Росії"

МВС Грузії опублікувало відеокомпромат на опозицію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: