Чоловікові із найбільшими у світі яєчками зробили операцію зі зменшення статевих органів

Лікарі кажуть, що хлопець зможе насолоджуватися нормальним сексуальним життям.

Чоловіка з загадковим станом здоров'я, що призвело до розбухання його геніталій у 10 разів порівняно із середнім розміром, прооперували завдяки публікації у Facebook.

Форенс Овіті Опійо родом із Кенії і вперше помітив кісту на статевих органах 2006 року, коли йому було всього 10 років, передає Metrо. Завдяки першій процедурі наростання видалили 2007 року, але проблема знову дала про себе знати через роки. Пізніше кіста стала такою великою, що заважала чоловікові ходити.

"Спершу це було дуже маленьке, наче м'ячик. Потім воно стало розміром із мій кулак. І продовжувало рости більше і більше. Вони провели кілька тестів і з'ясували, що ще не повністю видалили кісту, але я не міг повернутися через насильство після виборів, і залишився вдома", - сказав 21-річний хлопець.

Зрештою хлопець залишив школу, тому що його яєчка виросли настільки, що він більше не міг носити одяг або ходити без проблем. За словами хлопця, його дражнили однокласники, але він не міг дозволити собі хірургічне втручання. Саме тому Форенс почав більше часу проводити вдома, у якому він жив з братом і старенькою бабусею, адже втратив батьків у віці 5 років. Таким чином хлопець почав ремонтувати взуття, намагаючись заробити грошей на операцію. Однак до його мети – мати можливість заплатити за операцію, залишався довгий шлях.

Своєю чергою, сусід Форенса зробив кілька фотографій із хлопцем і розмістив їх у Facebook з проханням про допомогу. "Я взяв його фотографії і опублікував його в Facebook і поділився ними по всьому Інтернету. Через три дні ми отримали дзвінок і хлопця забрали з села", - розповів сусід.

Після обстеження хірурги в лікарні запланували дві операції, які були успішними. "Я думаю, Форенс буде насолоджуватися життям, як нормальна людина. Через три місяці всі його функції будуть у нормі і він зможе робити все, що хоче", - сказав лікар.

Лікарі кажуть, що хлопець зможе насолоджуватися нормальним сексуальним життям і навіть мати можливість зачати дітей, що він і прагне зробити. 

Нагадаємо, раніше володар найбільшого пеніса в світі розповів, як йому важко жити

Фотогалерея Бразилець з півметровим пенісом розповів, як тяжко жити (2 фото)

Залиште свій коментар