Чому Путін "казковий довбой*б" і як його "політичний труп" ховають в усій РФ – нова хвиля знущань з президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Схоже, спроби змусити людей поважати російську владу не принесли успіхів.

Ухвалення в Росії закону про відповідальність за неповагу до влади спричинило зворотній ефект – образи на адресу президента РФ Володимира Путіна перетворюються на меми та стають масовими. Особливо їх живлять відчайдушні спроби боротьби, приховування та залякування.

Чому Путін "казковий довбой*б"

Вперше нашумілий закон застосували до 34-річного мешканця Новгородської області Юрія Картежева через його пост зі словами "Путін – казковий довбой*б". 23 квітня його оштрафували на 30 тисяч рублів (12,3 тис грн), після чого обурені російські юзери запустили флешмоб на його підтримку.

Твіти про Путіна
twitter.com

Згодом за цією статтею і через цю ж фразу дісталося соратнику Навального, менеджеру проекту ФБК Леоніду Волкову. Щоправда, у своєму пості він не безпосередньо облаював президента РФ, а писав про чужу адміністративну справу через фразу "Путін казковий довбой*б".

Твіт Леоніда Волкова

У Навального щодо цього випустили відеоролик із назвою "Путін заборонив навіть згадувати про те, що він "казковий довбой*б". "Тепер образою Путіна вважається публікація судового рішення про образу Путіна", - іронізують у відео.

Увага! На відео міститься нецензурна лексика!

Сама ж фраза бере свій початок від фільму "Даун Хаус", сучасної пародії на твір "Ідіот" Достоєвського, де генерал Єпанчін називає так князя Мишкіна.

Увага! На відео міститься нецензурна лексика!

Надгробки "політичному трупу"

На хвилі "казковості" Путіна та ще одного тренду – встановлення йому надгробків – у Воронежі з'явився цей витвір.

На монументі, крім імені господаря Кремля, написано "політичний труп" і "казковий злодій і брехун". Хто стоїть за цією акцією – інформації наразі немає.

Але таке в Росії відбувається далеко не вперше. У Санкт-Петербурзі встановлювали подібний надгробок, присвячений "політичному трупу", а також монумент із написом "Зрадив народ Росії".

До цього біля приміщення слідчого комітету РФ у Набережних Челнах з’явилася могила Путіна. Інсталяцію зробили на знак протесту проти утисків свободи слова в інтернеті. Символічно, що інформацію про це почали масово видаляти з російських соцмереж.

Надгробок Путіна в Набережних Челнах
МБХ медіа

Нагадаємо, у мережі не вперше жорстоко глузують з Путіна. Раніше юзери створили мем про президента РФ – дивакуватий чоловічок з величезними губами на прізвисько Пиня. Тоді повідомлення кремлівських ботів обернули проти них самих. 

Висміюють Путіна й у флешмобах. ТСН.ua вирішив згадати найвизначніші з них - від школярських написів крейдою "Путін - злодій" до глузувань з намальованої Путіним кішки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції