Чим Путін лякав світ: гіперзвукова зброя, "вогняна куля", підводні безпілотники і лазери

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент РФ запевняє, що в світі немає аналогів цієї зброї.

Президент Росії Володимир Путін під час промови перед Федеральними зборами розповів про розробку нового озброєння, яке, за його словами, не має аналогів у світі, і недвозначно пригрозив Заходу готовністю застосувати ядерну зброю. Цим його промова запам'яталася найбільше.

Чим Путін лякав світ – в нашому огляді.

Ракета з ядерною енергоустановкою

Путін розповів, що в кінці 2017 року на Центральному військовому полігоні РФ відбувся успішний пуск новітньої російської ракети з ядерною енергоустановкою. За його словами, ця ракета не використовує балістичні траєкторії польотів руху до мети і володіє "практично необмеженою" дальністю польоту.

"Малопомітна ракета, що летить низько, несе ядерну бойову частину з практично необмеженою дальністю, непередбачуваною траєкторією польоту і можливістю обходу рубежів перехоплення є невразливою для всіх наявних систем як ПРО, так і ППО", - заявив Путін.

ВідеоВолодимир Путін залякує новою ракетою із ядерним двигуном

Крилату розробку вже випробовували, і цим Путін встиг похизуватися під час послання до Федеральних зборів. Переконує - ракета має необмежений радіус дії. За задумом Кремля, новий комплекс "Сармат" зможе обійти сучасні системи протиракетної оборони, зокрема - і американські.

Володимир Путін залякує новою ракетою із ядерним двигуном

Балістична ракета "Сармат"

Під час виступу Путіна був показаний 3D-ролик запуску міжконтинентальної балістичної ракети "Сармат", яка оснащена системою подолання протиракетної оборони і широким спектром ядерних і гіперзвукових боєприпасів великої потужності. Ракета важить майже 200 тонн і також має практично необмежену дальність польоту. Вона ще не прийнята на озброєння, зараз проходять випробування ракети.

Гіперзвукова зброя

Путін заявив про наявність у РФ гіперзвукової зброї - авіаційно-ракетного комплексу "Кинджал". За його словами, випробування цієї зброї вже завершені і з 1 грудня 2017 року комплекс приступив до дослідно-бойового чергування на аеродромах Південного військового округу.

"Унікальні льотно-технічні характеристики високошвидкісного літака-носія дозволяють доставляти ракету в точку скидання за лічені хвилини. При цьому ракета летить з гіперзвуковою швидкістю, що перевищує швидкість звуку в 10 разів, і здійснює маневрування на всіх ділянках траєкторії польоту, що дозволяє їй гарантовано долати всі наявні і перспективні системи ППО", - сказав Путін.

Підводні безпілотники міжконтинентальної дальності

Путін назвав "фантастикою" розроблені в Росії підводні безпілотники, які можуть бути обладнані як звичайними, так і ядерними боєприпасами. За його словами, вони можуть пересуватися на дуже великій глибині і на міжконтинентальну дальність зі швидкістю, що "багаторазово перевищує швидкість підводних човнів, сучасних торпед і всіх видів навіть найбільш швидкісних надводних кораблів".

Також ці безпілотники володіють низькою гучністю, високою маневреністю і практично невразливі для противника. "Засобів, які можуть їм протистояти, сьогодні у світі просто не існує", - заявив Путін.

"Вогняна куля": ракетний комплекс "Авангард"

Путін заявив про початок серійного виробництва ракетного комплексу "Авангард". За його словами, система дозволяє здійснювати польоти в щільних шарах атмосфери на міжконтинентальну дальність на гіперзвуковій швидкості, що перевищує число Маха більш ніж в 20 разів.

"Він йде до мети як метеорит, як палаюча куля, як вогняна куля. Температура на поверхні виробу досягає 1600-2000 градусів за Цельсієм. Крилатий блок при цьому надійно управляється", - сказав Путін.

Бойові лазерні комплекси

Володимир Путін заявив про наявність бойових лазерних комплексів, які нібито з 2017 року почали надходити на озброєння російської армії. Тут російський президент не став вдаватися в подробиці щодо характеристик цієї зброї, але заявив, що "є всі підстави вважати, що і тут ми на крок попереду, у всякому разі там, де потрібно".

ВідеоПутін погрожував ядерною зброєю опонентам, які запроваджують санкції проти Росії

Путін каже, аби опоненти не розгойдували човен під назвою "Земля", запроваджуючи проти Кремля санкції. З таким спічем російський президент звернувся до федеральних зборів. Надійною гарантією миру на планеті він назвав міць російської армії. Похизувався новими ракетами, системами наведення і ядерними боєголовками.

Путін погрожував ядерною зброєю опонентам, які запроваджують санкції проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції