Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Покупці займали чергу ще від ночі чи взагалі за кілька днів.

Довжелезні черги від світанку - так у США щороку розпочинається Чорна п'ятниця. Щоб першими вхопити товар зі знижками, люди шикуються перед торговими крамницями ще за кілька годин до відкриття.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Це найхолодніша Чорна п'ятниця в Нью-Йорку за останні 100 років, але людей це не зупиняє, вони сидять під магазинами від самого ранку, на морозі в 6 градусів, аби заощадити кілька сотень доларів.

Найпопулярніший товар серед електроніки з року в рік - телевізори. Знижки на них сягають до 200 доларів.

У середмісті Нью-Йорка сотні людей зібралися під дверима "Мейсіз" - це торговельний центр, що зібрав у собі найбільші бренди світу. Сюди приходять не ті, хто хоче заощадити, а ті, кому треба виправдання, аби витратити більше - так самі і говорять. В одному натовпі - туристи з Еквадору, мігранти з Пакистану і місцеві. За 10 хвилин настане шопінг року.

"Дві тисячі тут спущу… В мене десять з собою, але ж є й інші магазини навколо!".

"Куртки… Може, туфлі".

"Холод який!".

ВідеоЧорна п'ятниця у США: що найбільше купують цього року американці

Довжелезні черги від світанку. Так в США щороку розпочинається Чорна п'ятниця. Щоб першими вхопити товар зі знижками, люди шикуються перед торговими крамницями ще за кілька годин до відкриття. Що найбільше купують цього року – дивіться у сюжеті.

Чорна п'ятниця у США: що найбільше купують цього року американці

П'ята година і ось двері нарешті відчиняються і зараз весь цей натовп забіжить всередину. Забіжить - гучно сказано. Тиснява тут, як у метро в годину пік.

Знижки по 20, 40, 60 відсотків у восьмиповерховому гіганті - на все. Швидко міряють, поки не розібрали, одразу практичне, але заглядаються зовсім на інше.

Не всім Чорна п’ятниця однаково цікава. Чоловічі відділи - напівпорожні. Зате надзвичайно багато чоловіків біля косметичних вітрин. Одного ми зустрічаємо вже на виході. Накупив подрузі подарунків на 600 доларів:

"Я не думав, що косметика така дорога!".

Технології беруть своє - цього року, за прогнозами, 60% американців, які поведуться на знижки Чорної п'ятниці, куплятимуть товари через Інтернет. І витратять на покупки більше трьох мільярдів доларів.

Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції