"Чорна п'ятниця" по-італійськи

Італійські транспортники проведуть загальнонаціональний страйк. Профспілки вже оголосили, що на лінії не вийдуть ні автобуси, ні потяги.

Окрім цього, з 9 ранку до 17 години не рушать з вокзалів пасажирські потяги, а з аеродромів не піднімуться в повітря літаки. Стояти біля причалів буде і весь морський транспорт, а портові робітники припинять навантажувально-розвантажувальні роботи на дві години. Не вийдуть на роботу і будівельники-шляховики.

Італійська преса вже назвала день загальнонаціонального страйку транспорту "чорною п'ятницею". 

Лідери профспілок заявляють, що ця акція протесту викликана не тільки скороченням інвестицій з боку уряду в транспортний сектор, але і постійними відтермінуванням вирішення питань про продовження трудових контрактів та підвищення заробітної плати.

"Транспортний сектор вже довгий час знаходиться в кризі, проте уряд не робить ніяких конкретних заходів для поліпшення ситуації. Тому нинішній конфлікт був неминучим, заявили лідери профспілок і додали, що напередодні відбулася їхня зустріч з урядом країни, проте вона ні до чого не привела.

"Виниклі вузли розв'язати не вдалося. Більше того, тепер домовитися буде ще складніше", - сказали вони журналістам і підкреслили, що не збираються відмовлятися від своїх вимог.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: