Найкращою фотографією 2017 року було обрано знімок Бурхана Озбілічі за фотографію вбивці російського посла Андрія Карлова в Туреччині.

Сьогодні, 13 лютого, в Амстердамі оголосили лауреатів 60-ї щорічної міжнародної премії фотожурналістики World Press Photo, передає Reuters.

Серед переможців – серія фотографій під назвою "Чорні дні України" Валерія Мельникова стала переможцем в категорії "Довгострокові проекти". На знімках показані люди, які стали жертвами конфлікту між російськими бойовиками і українськими військовими, що триває від 2014 року.

Найкращою фотографією 2017 року було обрано знімок Бурхана Озбілічі за фотографію вбивці російського посла Андрія Карлова в Туреччині.

Нагадаємо, з нагоди своєї дворічної річниці, сайт SkyPixel опублікував кращі фотографії 2016 року, зроблені за допомогою дронів.

У наймасштабнішому конкурсі, присвяченому аерофотозніманню, взяло участь понад 27 тисяч робіт. Всього було відібрано десять переможців.

Зазначається, що перше місце посіла робота китайського фотографа Ге Джена, на якій зображений рибалка провінції Фуцзянь.

Залиште свій коментар