Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чорний понеділок. Стало відомо, скільки грошей втратили російські олігархи через санкції

Найбільше втратив Дерипаска та його партнери.

Внаслідок американських санкцій російські олігархи загалом втратили 12 мільярдів доларів. Найбільше постраждав Олег Дерипаска.

Про це повідомляє Forbes.

За даними видання, найбільших збитків зазнав власник Rusal Олег Дерипаска. Його статки зменшилися на 1,3 мільярда доларів. Також постраждав його партнер Володимир Потанін, співвласник "Норільського нікелю". Він втратив майже таку ж суму грошей.

Близько мільярда доларів втратив Віктор Вексельберг, який має 26,5% акцій компанії Дерипаски. 

Загалом 26 доларових мільярдерів Росії втратили 12 мільярдів доларів.

ВідеоСША ввели санкції проти 24 наближених до Путіна олігархів та 12 компаній

Справа не лише в тому, що олігархам та чиновникам більше не можна перетинати американського кордону. Усім, до кого Штати можуть дотягнутися, заборонено мати з ними справу, бо самі попадуть під санкції. Це стосується усіх компаній та оборудок, в яких є російський капітал.

США ввели санкції проти 24 наближених до Путіна олігархів та 12 компаній

Нагадаємо, 6 квітня Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. Сполучені Штати Америки заморозять активи всіх фізичних і юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій.

За даними Гонконгської фондової біржі, 9 квітня акції компанії UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски, який увійшов до санкційного списку, впали на 50%. Rusal попередив про ризик технічних дефолтів через обмеження Мінфіну США, хоча і запевнив, що підтримує виконання всіх своїх кредитних зобов'язань.

На тлі санкцій євро на Московській біржі торгується вище за позначку в 73 рублі — вперше з вересня 2016 року. Станом на 13:03, за євро давали 73,20 рубля, на 1,82 рубля більше, ніж на закриття попередніх торгів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції