Чорноморський флот РФ може залишитися без протичовнової авіації

В Головному штабі ВМФ РФ заявили про проблеми ЧФ, пов'язані з вичерпанням до 2015 року ресурсів більшості протичовнових літаків.

Більшість протичовнових літаків морської авіації Чорноморського флоту Росії до 2015 року остаточно вичерпають свій ресурс.

Про це повідомляє у вівторок, 19 жовтня, Інтерфакс-АВН з посиланням на джерело в Головному штабі ВМФ РФ.

"Морська авіація Чорноморського флоту вже кілька років не має в своєму розпорядженні авіачастин, здатних прикрити його об'єкти на березі і в морі, боротися з чужими підводними човнами і проводити рятувальні операції на воді", - зазначив представник флоту.

"Більшість літаків флоту переступили 40-річний рубіж і протягом п'яти років підлягають списанню за ресурсом", - констатувало джерело.

Нагадаємо, раніше голова оборонного комітету Ради Федерації РФ Віктор Озеров повідомив, що чисельність Чорноморського флоту РФ у ході реформування російських Збройних сил буде скорочено.

У свою чергу головнокомандувач Військово-морським флотом РФ адмірал Володимир Висоцький заявляв, що ЧФ Росії до 2020 року поповниться 15 новими надводними кораблями (фрегатами проекту 22350) та дизельними підводними човнами (проекту 677 Лада).

Читайте також:

Російський адмірал: ЧФ РФ має залишитись в Криму назавжди

Янукович запропонував ЧФ РФ українські бази

Чорноморський флот Росії щорічно отримуватиме новітні фрегати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: