Чорноморський флот Росії отримав нового командувача

Найближчим часом керівництву та особовому складу Чорноморського флоту буде представлений новий командувач - віце-адмірал Володимир Корольов.

Володимир Корольов
Віце-адмірал Володимир Корольов
Новим командувачем Чорноморського флоту Росії призначено віце-адмірала Володимира Корольова, який обіймав посаду заступника командувача Північним флотом.

"Найближчим часом віце-адмірал Корольов буде представлений керівництву та особовому складу флоту", - повідомив представник штабу ЧФ РФ.

Його попередник, віце-адмірал Олександр Клєцков був звільнений з посади командувача у зв'язку з тим, що в серпні цього року йому виповнюється 55 років - граничний вік перебування воєначальника у званні віце-адмірал (генерал-лейтенант) в російській армії. Останні дні Клєцков перебував у плановій відпустці.

Як раніше повідомлялося, Росія має наміри поповнити склад ЧФ 15 новими надводними кораблями (фрегатами проекту 22350) та дизельними підводними човнами (проекту 677 Лада). Водночас чисельність Чорноморського флоту в рамках реформування російських Збройних сил буде скорочена.

Читайте також:

Україна погодилась обговорити з Росією переозброєння ЧФ РФ

Росія підготувала документи, щоб відсудити Севастополь в України

ЧФ РФ поповниться 15 новими кораблями і підводними човнами

Росія скоротить чисельність Чорноморського флоту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: