Десятки мігрантів втопилися біля берегів Єгипту

У човні їхало близько 600 біженців з Сирії, Єгипту й країн Африки.

Єгипетські чиновники повідомили про загибель щонайменше 42 осіб в катастрофі на Середземному морі біля узбережжя Єгипту.

155 мігрантам вдалося вижити, їх знайшли рятувальники, повідомляє Reuters.

"Човен з 600 нелегальними біженцями перекинувся біля берегів провінції Кафр еш-Шейх. Це була найбільша незаконна мігрувальна операція неподалік Кафр-еш-Шейху протягом останнього часу", — заявив місцевий чиновник інформаційному агентству MENA

На човні пересувалися мігранти з Єгипту, Сирії та африканських країн.

Нагадаємо, нещодавно в Лондоні активісти виклали в центрі міста тисячі рятувальних жилетів. Так вони хотіли привернути увагу людей до проблеми біженців напередодні саміту ООН з питань міграції, що відбувся 19 вересня в Нью-Йорку.

В Лондоні активісти виклали тисячі рятувальних жилетів, щоб привернути увагу до проблеми біженців

Напередодні саміту ООН з питань міграції, що відбудеться 19 вересня в Нью-Йорку, активісти в Лондоні виклали дві з половиною тисячі рятувальних жилетів на площі перед Біг-Беном. За попередніми підрахунками кількість мігрантів зросла вдвічі, і сягає 1,65 млн людей, які тікали від військового конфлікту. Кожен четвертий – із Сирії. Три чверті від загальної кількості мігрантів шукали притулку в країнах Євросоюзу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: