"Чудова новина": Зеленський анонсував запуск зони вільної економічної торгівлі між Україною та Ізраїлем

Дата публікації
Перегляди
680
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Чудова новина": Зеленський анонсував запуск зони вільної економічної торгівлі між Україною та Ізраїлем

Фото: Офіс президента України

Глава держави заявив, що це зелене світло для збільшення українського експорту.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що зона вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Ізраїлем почне діяти від 1 січня 2021 року. 

Про це він написав у Twitter. 

"ЗВТ між Україною та Ізраїлем почне діяти вже з 1.01.2021! Це новий рівень відносин між країнами та зелене світло для збільшення українського експорту, тіснішої кооперації у сферах high-tech, інжинірингу, розвитку інвестиційної співпраці. Чудова новина", - написав президент. 

Зона вільної торгівлі має сприяти подальшому розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між країнами та відкрити можливості для українського бізнесу як для розширення ринків збуту, так і для розвитку й модернізації власного виробництва. 

Нагадаємо:

  • Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем 7 серпня 2019 року. Угода мала набути чинності через 60 днів після ратифікації парламентом України та ізраїльським Кнесетом.
  • 11 липня Верховна рада України після кілької невдалих спроб все ж підтримала за основу та в цілому законопроєкт "Про ратифікацію угоди про вільну торгівлю між Кабінетом міністрів України та урядом держави Ізраїль". 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
680
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація