Чверть росіян вважають тандем Мєдвєдєва та Путіна неефективним

Президента та прем’єра називають рівноправними правителями країни, проте їх спільною діяльністю не задоволені 23% росіян.

Чверть росіян вважають, що тандем президента Дмитра Мєдвєдєва і прем’єра Володимира Путіна керує країною неефективно.

Про це свідчить опитування, проведене всеросійським центром дослідження думки в червні у 42 регіонах країни. Згідно з ним, неефективними спільні дії президента та голови уряду вважають 23%.

Ефективним правління Путіна і Мєдвєдєва назвали 64% опитаних. В цілому 42% росіян вважають, що влада в РФ належить прем'єрові або президентові. Голоси на їх користь розподілилися порівну - Мєдвєдєва і Путина вважають "справжніми правителем країни" по 21% росіян.

Друге місце зайняли олігархи - їх господарями країни вважають 17% опитаних. Уряд реальною владою назвали 6% росіян, чиновників – 5%, бандитів - також 5%. Чотири відсотки вважають, що Росією управляє "Єдина Росія". Два відсотки думають, що влада належить народові.

25% росіян заявили, що поняття не мають, хто в РФ є реальною владою. На питання "хто є найбільш впливовим російським політиком" респонденти відповіли більш одностайно: 69% вважають "найвпливовішим" Путіна.

Мєдвєдєву свої голоси віддало лише 21% опитаних. Ще 21% не змогло відповісти на питання. Інших політиків, таких як Геннадій Зюганов або Володимир Жириновський, назвали "найвпливовішим" по 1-3% росіян. При цьому 48% опитаних вважають Путина і Мєдвєдєва рівноправними партнерами, 35% вважають, що головний в тандемі - Путін, 5% відсотків вважають головними президента, а три відсотки вважають, що прем'єр і президент ще лише борються за лідерство.

Читайте також:

ГПУ пообіцяла не допитувати Путіна у справі отруєння Ющенка

Викладачі юрінституту склали оду Путіну

Мєдвєдєв вніс в Думу закон про посилення покарання педофілам

Google поховав Дмитра Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: