У Росії засекретили справу про розкрадання майна на будівництві в резиденції Путіна

Адвокати фігурантів справи дали підписку про нерозголошення державної таємниці.

Слідчий комітет Росії засекретив кримінальну справу про шахрайство на будівництві в резиденції президента РФ Володимира Путіна в Ново-Огарьово.

Про це повідомляє РБК. Згідно з матеріалами справи, керівники "Атекс" викрали 225 млн рублів під час будівництва Будинку прийомів у президентській резиденції Ново-Огарьово.

Передбачалося, що постачальник робіт за 388 млн руб. спроектує гараж, готель зі спортивним залом, ангар для зберігання паркової техніки, будинок прийомів, комендатуру, контрольно-пропускний пункт, котельню та огорожі. Ще більш 5,3 млрд руб. було виділено безпосередньо на будівництво.

За даними слідства, компанія отримала 45% оплати як аванс і повина була завершити будівництво до кінця 2015 року, але вони не вклалися в терміни.

Справі присвоєно гриф "Цілком таємно". Дані про об'єкти, які будував "Атекс", становлять держтаємницю. Всіх фігурантів справи було затримано 21 березня. Їх підозрюють в шахрайстві (ч. 4 ст. 159 КК РФ).

Нагадаємо, раніше російський політик Олексій Навальний і Фонд боротьби з корупцією опублікували велике розслідування про секретні активи прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва– його величезні ділянки земель, вілли, квартири у старовинних особняках і виноградники. У розслідуванні описується мережа нібито благодійних та некомерційних фондів, організованих довіреними особами та родичами Медведєва. Зазначені організації нібито отримують "пожертвування" від олігархів і банків під держконтролем РФ, а потім ці кошти витрачаються на покупку елітної нерухомості, яхт та інших атрибутів дорогого життя. СК РФ відмовився проводити перевірку за підсумками розслідування Фонду боротьби з корупцією про "таємну імперію". У відомстві стверджують, що "питань, що належать до компетенції СК РФ, нині немає".

Залиште свій коментар