Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ціни на "розумні" годинники і навушники Apple можуть злетіти через торгову війну Трампа з Китаєм

Підвищення градуса риторики між США і Китаєм - це один з найбільших ризиків для вартості акцій Apple.

Від розвитку торговельної війни та введення США нових мит на китайські товари може постраждати компанія Apple, якій доведеться підвищувати ціни на свої навушники і "розумні" колонки.

Про це пише Financial Times.

Найдинамічніший сектор продукції Apple, який включає в себе "розумні" годинники і колонки Apple Watch і HomePod і навушники AirPods, ризикує постраждати від останньої пропозиції президента США Дональда Трампа ввести 10-процентні мита на китайські товари на суму $ 200 млрд.

Фотогалерея Подвоєна продуктивність і нові функції: Apple представила оновлення для iOS і MacOS (10 фото)

Основна продукція компанії, iPhone і комп'ютери Mac, поки що виведені з-під дії запропонованих тарифів. «Apple може бути вимушена підняти ціни в США, щоб компенсувати підвищені мита, або прийняти удар за показниками прибутковості», — зазначає видання. Під нові мита можуть потрапити і "розумні" колонки конкурентів Apple, це - пристрої компаній Amazon, Google і Sonos.

Підвищення градуса риторики між США і Китаєм - це один з найбільших ризиків для вартості акцій Apple протягом всього часу до презентації нового iPhone.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп підписав указ про введення мита в 25% на імпортну сталь і 10 % на алюміній. Згодом Китай заявив, що США розв'язали найбільшу в світі торгову війну і ввів дзеркальні мита у відповідь Вашингтону.

ВідеоУ Каліфорнії зареєстровано перший позов на компанію Apple

Після того, як з'ясувалося, що Apple примушує старі айфони працювати повільніше, на нього подали в суд уже з двох міст. Стефен Богданович та Дакота Спіс заявляють: їх ніхто не попередив, компанія не мала на це права. І вимагають для себе і інших користувачів старих айфонів заміни телефона на новий та компенсації збитків.

У Каліфорнії зареєстровано перший позов на компанію Apple

Вибір редакції