Цитують Шекспіра та скуповують мило: що роблять жителі Лондона через коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Як лондонці переживають поширення вірусу.

У столиці Великої Британії в магазинах почали скуповувати мило та туалетний папір через коронавірус. Тим часом, дорослі під час миття рук цитують монолог леді Макбет з п'єси Шекспіра. Про це повідомляє кореспондентка ТСН.ua.

За її словами, в аптеках розкупили жарознижуючі препарати та дезінфектори для рук. В магазинах майже зникло мило та туалетний папір.

лондон, магазин
ТСН.ua

Однак, заняття у школах не відмінили, а на вулицях досі видно людей. У продуктових магазинах ажіотажу немає, але деякі місцеві мешканці ходять у медичних рукавичках.

лондон, магазин
ТСН.ua

Для дітей у Лондоні провели майстер-класи, як правильно мити руки. Цей процес має займати не менше 20 секунд, тому діти під час миття співають пісеньку Happy birthday, а дорослі цитують частину п'єси Вільяма Шекспіра "Макбет".

Як саме це робити, цитуючи монолог, показала "Театральна трупа Шекспіра" на сторінці у соцмережі Facebook.

Public health tip: If you aren't sure how long to wash your hands, just remember Lady Macbeth's speech!...

Опубліковано Shakespeare Theatre Company Вівторок, 3 березня 2020 р.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 166 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Залиште свій коментар

Вибір редакції