Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
CNN: У США перебуває 150 російських шпигунів: більше ніж від інших країн

ЗМІ мали розмову з нинішніми й колишніми співробітниками розвідки.

Російські шпигуни після президентських виборів посилюють свої зусилля зі збору інформації в США. Про це заявляють нинішні й колишні американські розвідники, повідомляє CNN.

"Росіяни зберегли агресивну позицію збору [інформації, - ред.] в США, а їхня успішність у втручання у вибори не завадила їм", - сказав колишній старший службовець розвідки.

За словами Стіва Холла, одного з відставних керівників ЦРУ, росіяни також можуть шукати більше інформації про адміністрацію Трампа, яка все ще лишається непередбачуваною для Москви.

Джерела CNN у розвідці заявляють, що наразі в країні може бути близько 150 росіян, підозрюваних у оперативній розвідці в США. Чиновники зазначають, що росіяни поповнюють свої лави після того, як в грудні США видворили 35 російських дипломатів, підозрюваних у шпигунстві у відповідь на втручання у вибори.

Один із колишніх розвідників ФБР вважає, що Росія має в США набагато більше розвідників, ніж інші країни.

Відео Розвідка США приховує від Трампа секретну інформацію

Занепокоєння працівників правоохоронних органів викликає те, що росіяни орієнтуються на людей в США, які можуть надавати доступ до секретної інформації, щоб вплинути на уряд США.

Але це не зупинило Державний департамент від видачі тимчасових віз (TDY) ймовірним російським розвідникам. Службовці розвідки США, які розмовляли з CNN, висловили занепокоєння щодо кількості тимчасових віз, виданих росіянам.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року Сполучені Штати Америки ввели нові санкції проти Росії у зв'язку кібератаками, які вплинули на процес виборів президента. У списку санкцій - начальник Головного управління Генштабу ЗС РФ (ГРУ) Ігор Коробов, його заступники Володимир Алексєєв, Сергій Гизунов та Ігор Костюков, а також хакери Білан Олексій та Євген Богачов. 

Крім того, США видворили 35 російських дипломатів та їхні сім'ї. Також влада США закрила дві російські дипмісії - у Нью-Йорку та Меріленді: росіянам було відмовлено в доступі до приміщень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції