CNN закликає Трампа пояснити звинувачення в публікації "фейків" після скандалу на прес-конференції

CNN не публікувало скандального "документа" про компромат на Трампа.

Авторитетний ресурс CNN звернувся до команди новообраного президента США Дональда Трампа із проханням пояснити, які саме неточності вони допустили під час публікування своїх новин, після того, як Трамп не дозволив їхньому журналісту поставити запитання під час своєї першої прес-конференції. 

Так, на сайті CNN з'явилося офіційне звернення, в якому канал заявляє, що його новини відрізняються від тих, що опублікував ресурс Buzzfeed і що журналісти CNN не написали жодної новини на основі непідтвердженого 35-сторінкового досьє на Трампа.

"Рішення CNN публікувати ретельно перевірені звіти про діяльність нашого уряду сильно відрізняється від рішення Buzzfeed про публікацію непідтвердженого досьє. Команда Трампа знає про це. Вони використовують рішення Buzzfeed, щоб відвернути увагу від публікування новин CNN", — йдеться в зверненні.

У CNN запевнили, що не сумніваються у якості своїх новин.

"Ми повністю впевнені в наших новинах. Вони — ядро, яке захищає перша поправка до Конституції США з інформування людей про внутрішню діяльність уряду, у цьому випадку мається на увазі інформаційні матеріали, підготовані для президента Обами та новообраного президента Трампа минулого тижня. Ми дали зрозуміти, що не публікували жодну з деталей з 35-сторінкового документа, тому що ми не підтвердили його правдивість. Беручи до уваги те, що члени перехідної команди Трампа настільки гучно критикували нашу діяльність, ми закликаємо їх уточнити, зокрема, що саме в наших новинах було неточним", — написали в CNN.

ВідеоУ Нью-Йорку відбулася перша прес-конференція обраного президента Дональда Трампа

Нагадаємо, американський ресурс BuzzFeed сколихнув світ, опублікувавши досьє на 35 сторінок, в якому стверджується, що Росія має компромат на Трампа, а також наводяться дані про зв'язки Трампа із Росією та втручання РФ у вибори в США. При цьому журналісти BuzzFeed наголосили, що документ не є підтвердженим.

CNN, своєю чергою, повідомив у вівторок, 10 січня, як чотири представники з керівництва американської розвідки представили чинному президенту США Бараку Обамі та новообраному очільнику Дональду Трампу двосторінковий огляд досьє, в якому зокрема ішлося про втручання Росії у президентські вибори США і також про компромат на Трампа.

На своїй першій прес-конференції Трамп різко обірвав журналіста CNN, який хотів поставити запитання, додавши, що він вважає ганьбою ту інформацію, яку нібито поширив CNN.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: