CNN знайшов та змусив вибачитися автора скандальної гіфки, на якій Трамп "лупцює" канал

Утім автор зазначив, що Дональд Трамп запостив не його гіфку, а відео зі звуком, зроблене кимось іншим на основі цієї гіфки.

Американський канал CNN виявив автора скандальної гіфки, на якій президент США Дональд Трамп "лупцює" CNN. Ним виявився юзер HanAssholeSolo, передає Meduza.

Чоловік опублікував у Reddit гіфку 28 червня, після чого у Twitter її розмістив Трамп. Після цього HanAssholeSolo потрапив до уваги блогерів і ЗМІ. Вивчивши інші його публікації, журналісти дізналися, що він часто писав расистські та антисемітські висловлювання.

Автор гіфки сам вибачився за свій "жарт" на сайті Reddit. Так, юзер вибачився передусім за те, що через його жарт сайт Reddit опинився в центрі скандалу. Також він зазначив, що не підтримує насильство та жорстокість, не є ксенофобом чи расистом, а гіфка була просто сатирою.

Користувач також зазначив, що Дональд Трамп запостив не його гіфку, а відео зі звуком, зроблене кимось іншим на основі цієї гіфки.

Після опублікування вибачення на Reddit, юзер видалився звідти. Автор гіфки також зв'язався із CNN, підтвердив своє авторство, вибачився та попросив не оприлюднювати його справжнє ім'я з міркувань безпеки. Крім того, він боявся, що надання його імені розголосу "стане ганьбою для нього самого і для його родини".

Нагадаємо, 2 липня Дональд Трамп опублікував у своєму мікроблозі Twitter монтоване відео, в якому він під час реслінг-бою "лупцює" телеканал CNN

Залиште свій коментар